Чому люди вибирають приватні, а не державні хоспіси?

Приватні хоспіси Києва – це медичні установи, куди кладуть людей, які вже не можуть самостійно доглядати за собою і виконувати навіть побутові завдання. У подібних закладах медики спостерігають за людьми, доглядають за ними і надають медичну допомогу, щоб полегшити стан здоров’я.

Плюси приватних хоспісів в Україні

Приватний хоспіс вважається унікальним закладом для проживання людей пенсійного віку на будь-який період часу. Тут продумана абсолютно кожна дрібниця, щоб людині було реально комфортно. Якщо поселити бабусю або дідуся в перевірений пансіонат, вони точно будуть вдячні за таку турботу. Фахівці, що працюють тут, оточать близької людини турботою, теплом і ласкою.

У пансіонаті пропонується повноцінний догляд за лежачими хворими, інвалідами та звичайними людьми з використанням спеціального обладнання. Взагалі, варто розуміти, що процес догляду за людьми похилого віку вважається вкрай трудомістким і складним, тому багатьом рідним і близьким часто потрібна допомога доглядальниць та інших працівників. Пропонується проживання і постійний догляд за постояльцями. Люди з обмеженими можливостями потребують додаткової підтримки і догляду. Персонал центру готовий взяти на себе все, що пов’язано з щоденним життям такої людини.

Відповідальний персонал центру доглядає за бабусями і дідусями і при цьому виконує їх прохання. Більш того, всі проживаючі в клініці можуть розраховувати на проходження медичного огляду.

Чому ж приватні хоспіси – це місця, куди все частіше звертаються люди похилого віку? Все просто: такі заклади відрізняються великою кількістю переваг. Варто розглянути основні з них. Мова йде про:

• Якісному харчуванні з урахуванням віку постояльців.
  • Цілодобової допомоги лікарів і медичного персоналу.
  • Допомоги в гігієні, регулярного вологого прибирання.
  • Комфортних умовах проживання.
  • Індивідуальному підході.

Чому люди роблять вибір на користь платних хоспісів?

Хоспіс Україна – це така установа, де людям похилого віку буде максимально комфортно проживати. У приватних закладах є все необхідне обладнання та інші деталі по типу якісних ортопедичних ліжок, пандусів, поручнів, інвалідних колясок. Всі номери добре відремонтовані, в них є телевізор. Персонал приділяє пильну увагу чистоті приміщень. А для лежачих пацієнтів нерідко проводяться процедури гігієнічного характеру.

Медсестри роблять все, що від них залежить, щоб боротися з пролежнями. Взагалі, важливу роль відіграє не тільки фізичне, а й психологічний стан хворих. Тому велику увагу приділяють дозвіллю пацієнта і його спілкуванню з оточуючими. У пансіонаті на регулярній основі проводять захоплюючі заходи, організують відмінний дозвілля. Кожен може розраховувати на нові знайомства і спілкування.

До слова, родичі можуть відвідувати своїх бабусь і дідусів в будь-який час. У приватних закладах пропонується європейський сервіс і індивідуальний підхід до постояльців.