Що являє собою хоспіс: його призначення?

За останні кілька десятиліть в нашому житті з’явилося неймовірна кількість нових визначень і термінів. Хоспіс є одним з них. В такому закладі абсолютно кожен може розраховувати на повноцінний догляд, якісні послуги, турботу і ласку з боку працівників. Більш того, тут пенсіонери не стануть переживати через те, що «напружують» своїх синів і дочок безпорадністю і не дають їм повноцінно проводити час зі своєю сім’єю.

Для чого необхідні хоспіси?

Всі люди, яким доводилося тривалий час доглядати за старими родичами, прекрасно розуміють, як відразу ускладнюється домашня атмосфера, де перебуває пенсіонер. З одного боку, потрібно працювати і забезпечувати свою сім’ю, а з іншого цілодобово доглядати за бабусею чи дідусем, щоб їм було комфортно і вони не відчували самотності.

Родичі, змушені не тільки виконувати повсякденні турботи, але також доглядати за престарілим, через якийсь час починають хотіти, щоб все це якнайшвидше закінчилося і відчувають почуття провини за подібні думки. Більш того, нерідко відхід з життя передує найсильнішими, нетерпимими болями, а лікарі далеко не завжди можуть виписати анестетики в необхідному обсязі.

Хоспіс Київ – це заклад, в якому персонал візьме на себе абсолютно всі турботи і повноцінно доглядає за пацієнтами. Їм видаються препарати знеболюючого характеру і гарантується догляд на високому рівні, що вже можна назвати полегшенням як для бабусь і дідусів, так і для членів їх сім’ї.

Хворих, які постійно проживають в будинках для людей похилого віку, оточують звичні речі, до них часто заходять родичі, друзі. Специфіка роботи хоспісу полягає в тому, щоб підтримувати «домашню» обстановку навколо пацієнта, якому залишилося не дуже довго жити.

Які послуги будуть надані хворим в хоспісі?

Хоспіс в Україні призначений також для того, щоб зменшити і відчуття болю, підтримати згасаюче життєдіяльність і функції організму. Для цього персонал забезпечує знеболюючу терапію. Крім усього іншого, кожен з постояльців може розраховувати на допомогу і підтримку в психологічному плані. Виражається вона в:

• Трепетному ставленні до вимог пенсіонерів, доброзичливості і таке інше.
  • Щоденних розмовах з компетентними психологами, які допомагають справлятися з депресивними думками і особистими переживаннями. Родичі також можуть проконсультуватися з професіоналом для позбавлення від почуття провини.

Хоспіс в Києві створив таку обстановку, яка спрямована на те, щоб створити для хворих найкомфортніші умови. В палатах є все необхідне, є зручні ліжка і місткі тумбочки, де пенсіонери зберігають особисті речі. Інтер’єр оформляється не в стилі лікарні, а нагадує домашню обстановку. Якщо є додаткові питання, можна зателефонувати менеджерам і проконсультуватися з ними. Вони розкажуть про відхід, про те, яке дозвілля пропонується бабусям і дідусям і як часто їх можна відвідувати.