ПРИВАТНИЙ БУДИНОК ПРИСТАРІЛИХ - ПАНСІОНАТ
ДЛЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Подаруйте комфорт і турботу Вашим близьким.

Тільки до кінця місяця! Знижка 30%

Основні Послуги Пансіонату

003-clock

Відвідування родичів
з 10.00 до 22.00

house

Зручне місце розташування пансіонату

doctor

Постійне спостереження
компетентного персоналу

medicine

Повний санітарно
гігієнічний догляд

002-social-media

Можливість спілкування
по Skype

confetti

Насичена розважальна
програма

fitness

Персональні програми
відновлення

salad

6-разове харчування
від нашого шеф-кухаря

Залиште Заявку І Розрахуйте Вартість

 

 

 

 

Наши специализации

Инсульты/Инфаркты

Позаботимся о Ваших близких после перенесенных инсультов или инфарктов

Альцгеймера / Паркинсона

Обеспечим специальный уход за людьми, страдающими болезнями Паркинсона или Альцгеймера

Болезни опорно-двигательного аппарата

Заботимся о пациентах с такими диагнозами, как: парезы, контрактуры

Деменция / Слабоумие

Поможем Вашим родным при старческих нарушениях мозговой и психической активности

Недержание / Энурез

Гарантируем щепетильный уход за людьми с приобретенными проблемами мочеиспускательной системы

Онко- заболевания

Предоставим специальный и чуткий уход для онкобольных, а так же помощь в реабилитации после онкологических операций

Артрит / Подагра

Позаботимся о пожилых людях, страдающих болезнями суставов

Сахарный диабет

Обеспечим правильный уход и питание постояльцам с различными типами сахарного диабета

Болезни пожилого возраста

Сердечно-сосудистые заболевания, проблемы желудочно-кишечного тракта, ипохондрический синдром, депрессии, и тд.

Переваги Нашого Пансіонату

Головна

Облаштовані новими меблями
і побутовою технікою кімнати

Главная

Постійне спостереження
медичного персоналу

Главная

Затишок, домашня атмосфера, приємне
проведення часу

Головна

6-разове харчування, меню якого
складено лікарем-дієтологом
для літніх людей

Главная

Своєчасне прибирання кімнат,
заміна постільної білизни
і прання одягу

Главная

Різноманітні розважальні
заходи, спілкування і нові
знайомства

Умови Проживання

Можливе розміщення в 1-4 місній кімнаті з якісним ремонтом в приємній колірній гамі

Всі кімнати мебльовані найнеобхіднішим: шафами, ліжками, тумбочками, стільцями

4-х разове харчування в один і той же час щодня: регулярні гігієнічні процедури, денний сон, сестринський огляд, дозвілля.

Після консультації та особистої бесіди визначення в пансіонат займе лічені дні. Залишиться тільки обговорити порядок оплати і оформити договір.

Враховано і потреба в особливому оснащенні приміщень для людей з обмеженими можливостями.

38% Постояльців

Скористалися програмою реабілітації
і поправили здоров’я

30% Постояльців

Продовжили час проживання

32% Постояльців

Повернулися до нас ще раз

Схема Роботи З Нами
01
Заявка

 

02
Екскурсія

Познакомьтесь с главным врачом и
пообщайтесь с персоналом.

03
Розміщення

Заключите договор на проживание и мы
доставим Вашего близкого к нам.

Контакти

(044) 355-5551

(044) 355-5551

info.hospice.life@gmail.com

Загальна характеристика послуг пансіонату «Добре життя»

Догляд за важкохворими людьми вимагає до себе високого рівня відповідальності та якісність надання медичної допомоги. Для належного виконання цієї функції створюються спеціалізовані установи, в яких здійснюється підтримуюча терапія і застосовуються реабілітаційні заходи. Одним з них є приватний хоспіс Києва «Добре життя». Цей пансіонат завжди готовий посприяти в наданні лікувальних і відновних послуг, організувати висококваліфіковану допомогу людям похилого віку і допомогти в догляді родичам хворих людей.

Головна

Послуги, що надаються санаторієм

Якість обслуговування будь-якої організації, що носить медичний характер, визначається рівнем наданого сервісу. Хоспіс в Україні «Добре Життя» забезпечує повну медичну і організаційну підтримку по кожному випадку звернення.

Вид послуг Їх характерестика

Постійне спостереження

компетентного персоналу

Співробітники центру мають найвищим рівнем кваліфікації і щодня спостерігають і проводять медичні заходи щодо осіб, які потребують допомоги. Лікарі-клініцисти проводять попередні обстеження, оцінюють його підсумки в своєму висновку, формулюють завдання, які необхідно виконати в процесі лікування.
Заходи по відновленню рухових функцій Допомога надається за спеціально розробленими програмами. Цей комплекс включає в себе відповідний обсяг рухових і силових вправ. До кожного хворого застосовується індивідуальний підхід і його відновлення протікає з урахуванням характеру і ступеня тяжкості опорно-рухових порушень.
Комплекс заходів після інфаркту Включає в себе медикаментозне лікування; дієти, багаті широким комплексом вітамінних мікроелементів; помірні і поступові фізичні навантаження; психологічну допомогу, яка дозволяє знижувати рівень стресів.
Реабілітація людей з гіпертонією Відносно хворих організовуються заходи з лікувальної фізкультури, підсумком якому є поступова адаптація організму до зростаючої активності. Використовуються вправи для всіх м’язових груп, які протікають при ретельному і систематичному лікарському контролі.
Турбота про людей з недоумством Описуваний Хоспіс Києва здійснює оцінку темпів прогресії захворювання і призначає раціональну терапію лікарями. У процесі протікання цієї недуги проходять консультації і огляди у невролога, психіатра, за підсумком яких призначається комплекс лікарських засобів. Регулярного виконуються гігієнічні процедури і інші маніпуляції.

Насичена розважальна

програма

Хоспіс надає всім особам, які знаходяться в його стінах цікаве дозвілля. Він включає в себе прогулянки по мальовничих просторах комплексу та прилеглих територій; постійна увага до хворих і комунікація з персоналом; перегляд фільмів, телепередач, читання літератури.
Психологічна допомога Співробітники дотримуються алгоритм професійної поведінки, спрямованого на те, щоб клієнт відчував себе спокійно і комфортно. Цей хоспіс України гарантує доброзичливе і неупереджене відношення до клієнта, дозволяє йому подолати глибинні особистісні проблеми і почати з оптимізмом ставитися до процесу лікування.
Організований відпочинок мешканців Особам гарантуються комфортні умови проживання, сприятливі і спокійні умови для сну. Хоспіси Києва обладнані всім необхідним технологічним і побутовим забезпеченням, яке здатне втілити домашню атмосферу і приємне проведення часу.
Головна

Можливий перелік медичних діагнозів постояльців пансіонату

На основі всебічного і систематичного вивчення пацієнта лікарем може бути винесено будь-яка з нижчеописаних висновків, підтримка в лікуванні якого буде бездоганно взята під відповідальність санаторію. Приймаються хворі з наступними станами здоров’я:

 • Патологіями серцево-судинної системи;
 • Порушеннями мозкового кровообігу;
 • Пошкодженням кінцівок;
 • Розладами особистості в осіб похилого віку;
 • Злоякісними пухлинами;
 • Синдромами паркінсонізму і хворобами Альцгеймера;
 • Неврастенію;
 • Порушеннями рухливих кінців з’єднань людини;
 • Дистрофічними процесами;
 • Системними захворюваннями скелета;
 • Артеріальною гіпертонією;
 • Ендокринними захворюваннями;
 • Ішемічної хвороби серця;
 • Варикозом;
 • Засміченням шлунка (обстипація);
 • Нетриманням сечі.
Головна

Пансіонат для людей похилого віку «Добре життя»

Діяльність по догляду за людьми похилого віку вимагає до себе особливого рівня спеціалізації і вузької спрямованості. У сучасному світі через підвищених вимог до трудової активності працівників і стрімкого способу життя родичі не завжди можуть посприяти в підтримці людини похилого віку. Будинок для престарілих «Добре Життя» є найбільш прийнятний варіант для тих, хто не наділений повноваженням двадцяти чотирьох годинного нагляду за своїми рідними. Представники старшого покоління відчувають в пансіонаті для людей похилого віку становлення на щабель якісно нового рівня життя. Їм надається об’єктивний шанс зустріти надійних друзів за інтересами, організувати режим дня і відпочинку, стати учасниками розважальних і змістовних програм, займатися ранковою зарядкою, відчувати бадьорість і насиченість життя.

Кожна особистість має потребу в увазі та турботі. Вона проявляється в різних взаєминах і діяльності по догляду: організації харчування; втілення своєчасної медичної підтримки; контроль і нагадування прийому лікарських препаратів, проведенні гігієнічних процедур. Часто особа похилого віку може відчувати себе тягарем для оточуючих і мати через це депресивний стан. Для постояльців організовується психологічна допомога для подолання всіх забобонів. Втілюється вузько спеціалізований раціон, який спирається на вікові рекомендації, особистих преференції і розпорядження дієтолога.

Будинки для людей похилого віку в Україні не перешкодять бажанням родичів відвідувати обстежуваних в стаціонарних умовах осіб, а навпаки сприяють цьому. Позитивні враження чудово впливають на емоційний стан хворого. Тимчасові рамки візитів обмежуються проміжком з 10.00 до 22.00 годин.

Пансіонат для людей похилого віку «Добре Життя» проводить демократичні заходи щодо своїх постояльців. НЕ забороняється брати з собою домашні рослини, улюблені речі, фотоальбоми зі знімками, літературу, предмети хобі. Тактовні працівники організації взаємодіють з клієнтами у ввічливій манері, кожному приділяється достатній об’єм уваги і спроби вирішення індивідуальних проблем.

Приватний будинок для людей похилого віку «Добре життя» в Україні являє собою комплекс спеціалізованих структур, які зручно розташовані в межах міської межі і в повному обсязі пристосовані для комфортного проживання пенсіонерів. Організація обладнана всім спектром медичних послуг, а також має всі умови для втілення в життя кваліфікованого догляду за літніми людьми.

Харчування в пансіонаті

Будинок для людей похилого віку в Києві підносить своїм жителям шестиразове харчування від майстерно навченого шеф-повара. Раціон включає всі необхідні мікроелементи, які повинні міститися в добовій дозі для нормального функціонування організму. Меню має в своєму складі різноманітні види фруктів і морепродуктів, багаті йодом і іншими життєво важливими мікроелементами. М’ясні страви складаються з ніжного білого м’ясо курки та індички. Регулюється добове споживання жирів, що дозволяє закріпити вагу в стабільному стан.

Усуваються всі небажані елементи: в їжу додається мінімальна кількість солі, смажені страви не подаються до столу. Страви піддаються процесу парової обробки або подаються в їх сиром варіанті.

Дієтологи, враховують категорії всіх вікових захворювань, розробляють особистісні дієти для кожного пацієнта.

Головна

Перелік проведених процедур

Будинок пристарілих має в своєму складі всі різновиди обладнання та категорії осіб, які мали б забезпечити високий рівень класу проживання. Передбачаються наступний список заходів:

 • Індивідуальні гігієнічні процедури;
 • Комплексне обстеження стану здоров’я;
 • Перукарські послуги;
 • Заняття на реабілітаційних тренажерах і посттравматичні процедури;
 • Насичені програми з проведення дозвілля, які дозволяють наповнити кожен день чимось новим;
 • Забезпечення престарілих можливістю щоденних прогулянок і підтримання належного рівня їх активності.
Головна

Гарантії доброзичливої атмосфери як всередині, так і зовні

Представники похилого віку відчувають потреби в постійному спілкуванні для позбавлення від почуття самотності і непотрібності. Тому будинок престарілих будинок престарілих організовує всі умови для постійної комунікації проживають в ньому осіб. Забезпечуються спільні прогулянки і спільне проведення часу в кімнатах відпочинку. Крім цього, допускається можливість проживання рідних в приміщеннях комплексу. Все це створює атмосферу дружної сім’ї. У святкові дні можуть розроблятися розважальні програми та анімаційні подання.

Організаційні структури цього будинку престарілих будинку престарілих розташовуються в умиротвореному і наповненому фарбами природи місці. Комплекс оточений лісовим масивом, що благополучно позначається на чистому повітрі і здоров’я проживаючих.

Головна

Персонал пансіонату

Працюючі кадри проходять відбір щодо їх не тільки професійних, але й особистісних характеристик. Важливим критерієм є вміння співробітників проявляти людяність і турботу по відношенню до людей похилого віку. Особливістю цього будинку престарілих в Києві будинку престарілих в Києві є, що він має в своєму складі широкий круг соціальних працівників. В їх обов’язки входить проведення організаційних заходів різного виду.

Доглядальниці крім звичайної прибирання за котрі живуть також виконують функції по постійному спілкуванню з постояльцями. При виявленні будь-яких невдоволень і побажань вони передають інформацію керівництву, яке втілюється в моментальні терміни відповідно до побажань престарілих.

Лікарі завжди оглянуть і уважно вислухають пацієнтів, після чого призначать відповідне лікування.

Кадрові структури також наповнені і психологами, в завдання яких входить підтримка позитивного емоційного стану та усунення особистих переживань.

Головна

Безпека

Новітніми технологіями будинку престарілих «Добре життя» виступає забезпеченість всім необхідний для усунення будь-яких непередбачених обставин. Приміщення оснащені:

 • Системою пожежної сигналізації;
 • Камерами відеоспостереження;
 • Кнопками виклику персоналу;
 • Прогресивними системами вентиляції;
 • Вантажопідйомними ліфтами.

Ця технологічна оснащеність гарантує, що кожного проживає буде надано пильну увагу. Пацієнт завжди буде знаходитися в безпеці і відчувати впевненість, що працівники в будь-який момент готові відгукнутися на його потреби.

Головна

Впорядкованість

Всі прибулі на відпочинок і лікування в організацію будинку для людей похилого віку розміщуються в добре обладнані номери. У кожному місці проживання є санвузол, душ, телевізор, холодильник. Спокійна і затишна обстановка, сучасне готельне обладнання, привітний кваліфікований персонал дозволить жителям відчути всі принади відпочинку.

Головна

Професіоналізм

Кожен службовець будинку престарілих – це фахівець в своїй справі. Висококласні лікарі, яка має вищу освіту з предметів їх спеціалізації; відповідальні няні і доглядальниці, які мають досвід роботи в професії. Весь штат співробітників освоює програми спеціальної підготовки, проходить курси підвищення кваліфікації і тренінги професійного особистісного зростання.

Фахівцями розроблялися спеціальні методики, результати яких показали, що багато хвороб не тільки уповільнили темпи свого розвитку, але і повністю перестали турбувати хворих осіб.

Головна