ПРИВАТНИЙ БУДИНОК ПРИСТАРІЛИХ - ПАНСІОНАТ
ДЛЯ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Подаруйте комфорт і турботу Вашим близьким.

Тільки до кінця місяця! Знижка 30%

Основні Послуги Пансіонату

003-clock

Відвідування родичів
з 10.00 до 22.00

house

Зручне місце розташування пансіонату

doctor

Постійне спостереження
компетентного персоналу

medicine

Повний санітарно
гігієнічний догляд

002-social-media

Можливість спілкування
по Skype

confetti

Насичена розважальна
програма

fitness

Персональні програми
відновлення

salad

6-разове харчування
від нашого шеф-кухаря

Залиште Заявку І Розрахуйте Вартість

 

 

 

 

 

 

 

 

Наши специализации

Инсульты/Инфаркты

Позаботимся о Ваших близких после перенесенных инсультов или инфарктов

Альцгеймера / Паркинсона

Обеспечим специальный уход за людьми, страдающими болезнями Паркинсона или Альцгеймера

Болезни опорно-двигательного аппарата

Заботимся о пациентах с такими диагнозами, как: парезы, контрактуры

Деменция / Слабоумие

Поможем Вашим родным при старческих нарушениях мозговой и психической активности

Недержание / Энурез

Гарантируем щепетильный уход за людьми с приобретенными проблемами мочеиспускательной системы

Онко- заболевания

Предоставим специальный и чуткий уход для онкобольных, а так же помощь в реабилитации после онкологических операций

Артрит / Подагра

Позаботимся о пожилых людях, страдающих болезнями суставов

Сахарный диабет

Обеспечим правильный уход и питание постояльцам с различными типами сахарного диабета

Болезни пожилого возраста

Сердечно-сосудистые заболевания, проблемы желудочно-кишечного тракта, ипохондрический синдром, депрессии, и тд.

Переваги Нашого Пансіонату

Головна

Облаштовані новими меблями
і побутовою технікою кімнати

Главная

Постійне спостереження
медичного персоналу

Главная

Затишок, домашня атмосфера, приємне
проведення часу

Головна

6-разове харчування, меню якого
складено лікарем-дієтологом
для літніх людей

Главная

Своєчасне прибирання кімнат,
заміна постільної білизни
і прання одягу

Главная

Різноманітні розважальні
заходи, спілкування і нові
знайомства

Умови Проживання

Можливе розміщення в 1-4 місній кімнаті з якісним ремонтом в приємній колірній гамі

Всі кімнати мебльовані найнеобхіднішим: шафами, ліжками, тумбочками, стільцями

4-х разове харчування в один і той же час щодня: регулярні гігієнічні процедури, денний сон, сестринський огляд, дозвілля.

Після консультації та особистої бесіди визначення в пансіонат займе лічені дні. Залишиться тільки обговорити порядок оплати і оформити договір.

Враховано і потреба в особливому оснащенні приміщень для людей з обмеженими можливостями.

38% Постояльців

Скористалися програмою реабілітації
і поправили здоров’я

30% Постояльців

Продовжили час проживання

32% Постояльців

Повернулися до нас ще раз

Схема Роботи З Нами
01
Заявка

Зателефонуйте нам або залиште заявку та
менеджер відповість на всі ваші запитання.

 

02
Екскурсія

Познайомтеся з головним лікарем та
поспілкуйтесь із персоналом.

03
Розміщення

Укладіть договір на проживання та ми
доставимо Вашого близького до нас.

Контакти

(044) 355-5551

(044) 355-5551

info.hospice.life@gmail.com

Загальна характеристика послуг пансіонату «Добре життя»

Догляд за важкохворими людьми вимагає до себе високого рівня відповідальності та якісність надання медичної допомоги. Для належного виконання цієї функції створюються спеціалізовані установи, в яких здійснюється підтримуюча терапія і застосовуються реабілітаційні заходи. Одним з них є приватний хоспіс Києва «Добре життя». Цей пансіонат завжди готовий посприяти в наданні лікувальних і відновних послуг, організувати висококваліфіковану допомогу людям похилого віку і допомогти в догляді родичам хворих людей.

Головна

Послуги, що надаються санаторієм

Якість обслуговування будь-якої організації, що носить медичний характер, визначається рівнем наданого сервісу. Хоспіс в Україні «Добре Життя» забезпечує повну медичну і організаційну підтримку по кожному випадку звернення.

Вид послуг Їх характерестика

Постійне спостереження

компетентного персоналу

Співробітники центру мають найвищим рівнем кваліфікації і щодня спостерігають і проводять медичні заходи щодо осіб, які потребують допомоги. Лікарі-клініцисти проводять попередні обстеження, оцінюють його підсумки в своєму висновку, формулюють завдання, які необхідно виконати в процесі лікування.
Заходи по відновленню рухових функцій Допомога надається за спеціально розробленими програмами. Цей комплекс включає в себе відповідний обсяг рухових і силових вправ. До кожного хворого застосовується індивідуальний підхід і його відновлення протікає з урахуванням характеру і ступеня тяжкості опорно-рухових порушень.
Комплекс заходів після інфаркту Включає в себе медикаментозне лікування; дієти, багаті широким комплексом вітамінних мікроелементів; помірні і поступові фізичні навантаження; психологічну допомогу, яка дозволяє знижувати рівень стресів.
Реабілітація людей з гіпертонією Відносно хворих організовуються заходи з лікувальної фізкультури, підсумком якому є поступова адаптація організму до зростаючої активності. Використовуються вправи для всіх м’язових груп, які протікають при ретельному і систематичному лікарському контролі.
Турбота про людей з недоумством Описуваний Хоспіс Києва здійснює оцінку темпів прогресії захворювання і призначає раціональну терапію лікарями. У процесі протікання цієї недуги проходять консультації і огляди у невролога, психіатра, за підсумком яких призначається комплекс лікарських засобів. Регулярного виконуються гігієнічні процедури і інші маніпуляції.

Насичена розважальна

програма

Хоспіс надає всім особам, які знаходяться в його стінах цікаве дозвілля. Він включає в себе прогулянки по мальовничих просторах комплексу та прилеглих територій; постійна увага до хворих і комунікація з персоналом; перегляд фільмів, телепередач, читання літератури.
Психологічна допомога Співробітники дотримуються алгоритм професійної поведінки, спрямованого на те, щоб клієнт відчував себе спокійно і комфортно. Цей хоспіс України гарантує доброзичливе і неупереджене відношення до клієнта, дозволяє йому подолати глибинні особистісні проблеми і почати з оптимізмом ставитися до процесу лікування.
Організований відпочинок мешканців Особам гарантуються комфортні умови проживання, сприятливі і спокійні умови для сну. Хоспіси Києва обладнані всім необхідним технологічним і побутовим забезпеченням, яке здатне втілити домашню атмосферу і приємне проведення часу.
Головна

Можливий перелік медичних діагнозів постояльців пансіонату

На основі всебічного і систематичного вивчення пацієнта лікарем може бути винесено будь-яка з нижчеописаних висновків, підтримка в лікуванні якого буде бездоганно взята під відповідальність санаторію. Приймаються хворі з наступними станами здоров’я:

 • Патологіями серцево-судинної системи;
 • Порушеннями мозкового кровообігу;
 • Пошкодженням кінцівок;
 • Розладами особистості в осіб похилого віку;
 • Злоякісними пухлинами;
 • Синдромами паркінсонізму і хворобами Альцгеймера;
 • Неврастенію;
 • Порушеннями рухливих кінців з’єднань людини;
 • Дистрофічними процесами;
 • Системними захворюваннями скелета;
 • Артеріальною гіпертонією;
 • Ендокринними захворюваннями;
 • Ішемічної хвороби серця;
 • Варикозом;
 • Засміченням шлунка (обстипація);
 • Нетриманням сечі.
Головна

Пансіонат для людей похилого віку «Добре життя»

Діяльність по догляду за людьми похилого віку вимагає до себе особливого рівня спеціалізації і вузької спрямованості. У сучасному світі через підвищених вимог до трудової активності працівників і стрімкого способу життя родичі не завжди можуть посприяти в підтримці людини похилого віку. Будинок для престарілих «Добре Життя» є найбільш прийнятний варіант для тих, хто не наділений повноваженням двадцяти чотирьох годинного нагляду за своїми рідними. Представники старшого покоління відчувають в пансіонаті для людей похилого віку становлення на щабель якісно нового рівня життя. Їм надається об’єктивний шанс зустріти надійних друзів за інтересами, організувати режим дня і відпочинку, стати учасниками розважальних і змістовних програм, займатися ранковою зарядкою, відчувати бадьорість і насиченість життя.

Кожна особистість має потребу в увазі та турботі. Вона проявляється в різних взаєминах і діяльності по догляду: організації харчування; втілення своєчасної медичної підтримки; контроль і нагадування прийому лікарських препаратів, проведенні гігієнічних процедур. Часто особа похилого віку може відчувати себе тягарем для оточуючих і мати через це депресивний стан. Для постояльців організовується психологічна допомога для подолання всіх забобонів. Втілюється вузько спеціалізований раціон, який спирається на вікові рекомендації, особистих преференції і розпорядження дієтолога.

Будинки для людей похилого віку в Україні не перешкодять бажанням родичів відвідувати обстежуваних в стаціонарних умовах осіб, а навпаки сприяють цьому. Позитивні враження чудово впливають на емоційний стан хворого. Тимчасові рамки візитів обмежуються проміжком з 10.00 до 22.00 годин.

Пансіонат для людей похилого віку «Добре Життя» проводить демократичні заходи щодо своїх постояльців. НЕ забороняється брати з собою домашні рослини, улюблені речі, фотоальбоми зі знімками, літературу, предмети хобі. Тактовні працівники організації взаємодіють з клієнтами у ввічливій манері, кожному приділяється достатній об’єм уваги і спроби вирішення індивідуальних проблем.

Приватний будинок для людей похилого віку «Добре життя» в Україні являє собою комплекс спеціалізованих структур, які зручно розташовані в межах міської межі і в повному обсязі пристосовані для комфортного проживання пенсіонерів. Організація обладнана всім спектром медичних послуг, а також має всі умови для втілення в життя кваліфікованого догляду за літніми людьми.

Харчування в пансіонаті

Будинок для людей похилого віку в Києві підносить своїм жителям шестиразове харчування від майстерно навченого шеф-повара. Раціон включає всі необхідні мікроелементи, які повинні міститися в добовій дозі для нормального функціонування організму. Меню має в своєму складі різноманітні види фруктів і морепродуктів, багаті йодом і іншими життєво важливими мікроелементами. М’ясні страви складаються з ніжного білого м’ясо курки та індички. Регулюється добове споживання жирів, що дозволяє закріпити вагу в стабільному стан.

Усуваються всі небажані елементи: в їжу додається мінімальна кількість солі, смажені страви не подаються до столу. Страви піддаються процесу парової обробки або подаються в їх сиром варіанті.

Дієтологи, враховують категорії всіх вікових захворювань, розробляють особистісні дієти для кожного пацієнта.

Головна

Перелік проведених процедур

Будинок пристарілих має в своєму складі всі різновиди обладнання та категорії осіб, які мали б забезпечити високий рівень класу проживання. Передбачаються наступний список заходів:

 • Індивідуальні гігієнічні процедури;
 • Комплексне обстеження стану здоров’я;
 • Перукарські послуги;
 • Заняття на реабілітаційних тренажерах і посттравматичні процедури;
 • Насичені програми з проведення дозвілля, які дозволяють наповнити кожен день чимось новим;
 • Забезпечення престарілих можливістю щоденних прогулянок і підтримання належного рівня їх активності.
Головна

Гарантії доброзичливої атмосфери як всередині, так і зовні

Представники похилого віку відчувають потреби в постійному спілкуванні для позбавлення від почуття самотності і непотрібності. Тому будинок престарілих будинок престарілих організовує всі умови для постійної комунікації проживають в ньому осіб. Забезпечуються спільні прогулянки і спільне проведення часу в кімнатах відпочинку. Крім цього, допускається можливість проживання рідних в приміщеннях комплексу. Все це створює атмосферу дружної сім’ї. У святкові дні можуть розроблятися розважальні програми та анімаційні подання.

Організаційні структури цього будинку престарілих будинку престарілих розташовуються в умиротвореному і наповненому фарбами природи місці. Комплекс оточений лісовим масивом, що благополучно позначається на чистому повітрі і здоров’я проживаючих.

Головна

Персонал пансіонату

Працюючі кадри проходять відбір щодо їх не тільки професійних, але й особистісних характеристик. Важливим критерієм є вміння співробітників проявляти людяність і турботу по відношенню до людей похилого віку. Особливістю цього будинку престарілих в Києві будинку престарілих в Києві є, що він має в своєму складі широкий круг соціальних працівників. В їх обов’язки входить проведення організаційних заходів різного виду.

Доглядальниці крім звичайної прибирання за котрі живуть також виконують функції по постійному спілкуванню з постояльцями. При виявленні будь-яких невдоволень і побажань вони передають інформацію керівництву, яке втілюється в моментальні терміни відповідно до побажань престарілих.

Лікарі завжди оглянуть і уважно вислухають пацієнтів, після чого призначать відповідне лікування.

Кадрові структури також наповнені і психологами, в завдання яких входить підтримка позитивного емоційного стану та усунення особистих переживань.

Головна

Безпека

Новітніми технологіями будинку престарілих «Добре життя» виступає забезпеченість всім необхідний для усунення будь-яких непередбачених обставин. Приміщення оснащені:

 • Системою пожежної сигналізації;
 • Камерами відеоспостереження;
 • Кнопками виклику персоналу;
 • Прогресивними системами вентиляції;
 • Вантажопідйомними ліфтами.

Ця технологічна оснащеність гарантує, що кожного проживає буде надано пильну увагу. Пацієнт завжди буде знаходитися в безпеці і відчувати впевненість, що працівники в будь-який момент готові відгукнутися на його потреби.

Головна

Впорядкованість

Всі прибулі на відпочинок і лікування в організацію будинку для людей похилого віку розміщуються в добре обладнані номери. У кожному місці проживання є санвузол, душ, телевізор, холодильник. Спокійна і затишна обстановка, сучасне готельне обладнання, привітний кваліфікований персонал дозволить жителям відчути всі принади відпочинку.

Головна

Професіоналізм

Кожен службовець будинку престарілих – це фахівець в своїй справі. Висококласні лікарі, яка має вищу освіту з предметів їх спеціалізації; відповідальні няні і доглядальниці, які мають досвід роботи в професії. Весь штат співробітників освоює програми спеціальної підготовки, проходить курси підвищення кваліфікації і тренінги професійного особистісного зростання.

Фахівцями розроблялися спеціальні методики, результати яких показали, що багато хвороб не тільки уповільнили темпи свого розвитку, але і повністю перестали турбувати хворих осіб.

Николай Иващенко
Николай Иващенко
10:06 02 Sep 20
Очень адекватные цены. Хороший персонал.
Андрей Вергелес
Андрей Вергелес
12:36 22 May 20
Большая благодарность персоналу за уход за лежачими больными! Это большой труд! Это очень хороший дом престарелых в... Киеве!read more
Andrew Spoward
Andrew Spoward
12:29 22 May 20
Отличный, современный дом для пожилых людей! Профессиональный уход за лежачими больными. Рекомендую!
See All Reviews

✅ На який термін можна розмістити літнього в будинку для людей похилого віку❓

Термін перебування та періодичність оплати – за Вашим бажанням: від кількох днів до кількох місяців.

✅ Які потрібні документи для поселення до будинку для людей похилого віку❓

Потрібен мінімальний пакет документів: поліс Постояльця, паспорт Постояльця та людини, на чиє ім’я буде укладено договір, якщо людина за останні 3 місяці лежала в лікарні, то необхідна виписка (епікриз), якщо ні, то – призначення лікаря, флюорографія та довідка терапевта про відсутність інфекції у будинку.

✅ Що ми пропонуємо повністю дієздатним та самостійним Постояльцям❓

Щоденні прогулянки, спілкування, перегляд улюблених серіалів (телевізор у кожній кімнаті), організуємо виступи музикантів, дитячих колективів, проводимо щоденне читання книг та свіжої преси, граємо у шашки, доміно та інші ігри, окрім рулетки. Вітається наявність захоплень та хобі! Заспіваємо, малюємо і навіть потанцюємо!

✅ В який час відбувається заселення в наш пансіонат❓

Будь-якого дня в будь-який зручний для вас час! Просимо лише зробити попередній дзвінок.

✅ Хто розпоряджається пенсією та майном нашого Постояльця❓

Договір укладається з родичами людини похилого віку або людини що потребує догляду, родичі і є платниками за наші послуги. Жодного відношення до пенсії, інших виплат та до майна наших Постояльців ми не маємо. Пенсії можуть одержувати родичі, оформивши відповідну довіреність. Ми можемо допомогти організувати виїзд нотаріуса до нас у пансіонат.

✅ Чи приймаємо ми до будинку для лежачих хворих❓

Так, безумовно, приймаємо та забезпечуємо якісний та професійний догляд, а саме ми здійснюємо:

 • Цілодобове спостереження кваліфікованим персоналом;
 • Забезпечуємо спеціальним обладнанням: ходунки, коляски та ін.;
 • Якісне гігієнічне обслуговування (миття, зміна памперсів, лікування пролежнів);
 • Допоможемо організувати перевезення хворих, забір аналізів, виїзну консультацію лікарів-фахівців (невролог, уролог, психіатр).


Головна

Будинок престарілих Хоспіс