Будинок для людей похилого віку “Добре Життя” для людей після інсульту

дом престарелых для людей после инсульта

Після інсульту мінімальна кількість людей може продовжувати повноцінне життя, обслуговувати себе у всьому самостійно. Рівень ураження може бути найрізноманітнішим, але без сторонньої допомоги фактично неможливо обійтися. Забезпечити її в повному обсязі будинку дуже важко, тому як треба постійно перебувати близько літньої людини, витрачати велику кількість часу. Доведеться вивчити чимало інформації, на що також йде час. Тому спеціалізовані будинки для людей похилого віку Київ стають єдиним прийнятним виходом. Там можна отримати комплексний догляд після інсульту.

Специфіка послуг для людей після інсульту, які пропонує приватний будинок престарілих в Києві

В надійних закладах приватного типу працюють кваліфіковані фахівці, в тому числі і з медичною освітою. Тому інсульт для них не є незнайомою темою. Можна розраховувати на оптимальний догляд, тому що все робиться для забезпечення нормальної якості життя і повноцінного догляду. Паралельно проводяться спеціальні заходи, спрямовані на поступове відновлення втрачених організмом функцій.

Сучасний пансіонат здатний забезпечити по-справжньому комфортні умови. Після інсульту у багатьох можливості в пересуванні стають обмеженими. Для цього установа має пандуси, необхідні поручні і всі інші елементи. Це гарантія того, що комфортне пересування стає доступним для всіх. У разі необхідності підтримка буде своєчасно надана турботливими співробітниками.

Можна розраховувати на застосування прогресивних методик, реабілітаційних програм. Співробітники приватного пансіонату роблять все можливе, щоб відновити здоров’я людини наскільки це є можливим в кожному окремому випадку. Кваліфікована профілактика пролежнів також дуже важлива.

Постояльці можуть розраховувати на велике кількість різних послуг. Для цього є все обладнання і ресурси. Гарантується повноцінний догляд, є функціональні меблі, спеціальні матраци, затишні кімнати. У них є телевізор, який дозволить урізноманітнити дозвілля. Важливим фактором будь-реабілітаційної програми є і збалансоване харчування. Воно поєднується з різними фізичними вправами. Приділяється особлива увага і дотримання режиму дня, який стає основою повноцінного одужання. Під конкретного пацієнта, враховуючи його стан, підбираються свої методики. Походу лікування вони можуть коригуватися досвідченими фахівцями.

Чому будинок престарілих в Україні – найкраще місце для перенесли інсульт?

Після такого захворювання багато функцій організму стають недоступними. Через це людина починає відчувати серйозні труднощі, відчувати себе тягарем. Щоб мінімізувати наслідки, буде потрібно не тільки фізична реабілітація, а й психологічна підтримка. Вона повинна надаватися досвідченими психологами, які працюють в штаті пансіонату. Робиться все, щоб ні один пацієнт не почав відчувати себе непотрібним і зайвим. Проводяться заходи, спрямовані на відновлення фізичних і духовних сил.

Інсульт -діагноз, при якому життєві функції організму зазнають серйозних змін 

Всього кілька років тому інсульт був захворюванням людей похилого віку. Однак останнім часом він значно помолодшав і в своїй несамовитості не щадить нікого: ні старих, ні молодь. Більше половини всіх випадків інсульту закінчуються летально. Результатом інсульту може бути не тільки смерть, а й порушення, пов’язані з опорно – руховим апаратом і мовними навичками. Крім того, когнітивні і емоційно – вольові розлади також мають місце. Однак, при правильному поході до реабілітації, можливо відновити більшу частину всіх функцій організму людини, яка перенесла інсульт. Людина з подібним діагнозом стикається з низкою проблем, серед них: 

 • мала мобільність або повне знерухомлення кінцівок; 
 • втрата дотику, оніміння шкіри, а також притуплення почуття тепла чи холоду внаслідок ослаблення чутливості тканин; 
 • деформація мовних умінь (нездатність відтворювати і розуміти мову інших); 
 • перманентне запаморочення – втрата координації; 
 • порушення зору (поява сліпих зон); 
 • проблеми з дефекацією і сечовипусканням 

Список проблем, з якими стикається пацієнт і його близькі далеко не повний. Родичі хворих інсультом часто просто не готові до такого розвитку подій. Дуже важко одночасно займатися доглядом за хворим родичем і працювати, приділяти час своєму особистому життю і не забувати про себе. Крім того, не так давно в суспільстві існували стереотипи, щодо передачі свого хворого родича в пансіонат для лежачих хворих після інсульту, реабілітаційний центр для хворих на інсульт або санаторій для хворих після інсульту. Це часто було причиною неналежного догляду. В наші дні забобони в суспільстві стерлися і на перше місце вийшла турбота про пацієнтів і їх здоров’я. Таку турботу можуть надати лише: 

 •  в спеціалізованих центрах; 
 •  хоспісах; 
 •  будинках престарілих; 
 •  пансіонатах; 
 •  цілодобових санаторіях 

Оскільки саме в таких спеціальних медичних установах можливо забезпечити правильних підхід до лікування захворювання і до реабілітації. 

Період відновлення після інсульту у кожного індивідуальний 

Прагнучи досягти європейських стандартів в області допомоги людям, які зіткнулися з проблемою відновлення після інсульту в Україні, активним чином, стали відкриватися спеціалізовані медичні установи по догляду за хворими з діагнозом інсульт. Оформлення близької вам людини в реабілітаційний центр після інсульту в Києві або Київській області не складно і, приймаючи таке рішення, ви отримуєте ряд переваг: 

 • цілодобовий якісний догляд; 
 • інноваційні методики реабілітації; 
 • робота з психологами та профільними лікарями; 
 • професійний підхід і високотехнологічне спецобладнання; 
 • своєчасна медикаментозна реабілітація; 
 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта і підбір відновлювальних реабілітаційних програм, що прискорюють відновлення 

Ви можете відвідувати своїх родичів в будь-який час і отримувати останні дані про стан їх здоров’я з перших вуст. Ви будете впевнені в тому, що ваші родичі перебувають в надійних і дбайливих руках фахівців, які працюють в ім’я життя і покликані вам на допомогу. 

Догляд при інсульті. Вартість послуги 

Ціна буде залежати від того, що потрібно кожному окремо взятому пацієнтові. Консультація надасть вичерпну відповідь про те, що ви можете оплачувати додатково. Серед подібних послуг: 

 •  постійна присутність супроводжуючого в палаті; 
 •  лабораторно-діагностичні дослідження; 
 •  медикаменти; 
 •  харчування; 
 •  консультації вузьких фахівців; 
 •  послуги перевезення 

Довіряючи турботу про близьких з діагнозом інсульт професіоналам, ви будете переконані в правильності зробленого вами вибору, оскільки їх відновлення і реабілітація будуть проходити швидше і ефективніше, ніж, якщо робити це самому.

Будинок престарілих Хоспіс