Будинок для людей похилого віку – найкраща турбота

У багатьох людей ще з давніх-давен склалася не дуже хороша думка про будинки для людей похилого віку або хоспіси. Але настав час розвіяти всі міфи і поговорити про це чесно і відкрито.

Хоспіс – шанс подарувати цікаве життя людям похилого віку

Сядьте і подумайте, що ви, як зрілі діти, але ті, хто вже має свої сім’ї, турботи і справи, можете дати батькам, які вийшли на пенсію?

Турботу разів на тиждень? Короткочасне спілкування телефоном раз на три дні? Повірте, старим, які цілими днями знаходяться найчастіше в чотирьох стінах свого будинку, потребують набагато більше! Для них дуже важливо підтримувати соціалізацію, розмовляти про все, ділитися своїми переживаннями та думками. Так, і наші бабусі та дідусі бажають спілкуватися один з одним, знаходити нових знайомих, у тому числі. І хоспіс у Києві готовий це подарувати нашим рідним!

А також люди похилого віку завжди будуть під медичним контролем, що вкрай важливо тим, хто має вроджені захворювання, які з року в рік набирають обертів. Окрім іншого, фахівці приватного будинку для людей похилого віку в Україні готові подарувати вашим рідним масу позитивних емоцій: творчі спільні вечори, прогулянки в мальовничому районі, повноцінне та збалансоване харчування та, звичайно, допомога в освоєнні нових напрямків творчості та хобі.

Приватный будинок для людей похилого віку – радість кожного дня

На жаль, ми, діти старих, якщо не проживаємо з ними разом, не можемо собі дозволити щодня відвідувати маму, тата чи бабусю, дідуся. І це дуже сумно. Але зараз ставлення до хоспісів для людей похилого віку вийшло на інший рівень. І такі будинки стали не просто виходом, а справжнім щастям для тих, хто на пенсії, але все ще сповнений енергії та сил для повноцінного життя.

Дозволити собі розкіш знати, що з рідними все гаразд і вони перебувають під уважним і трепетним наглядом наших фахівців – дорогого варте. Зараз хоспіси – це новий етап у житті кожного старого. Ми раді побачити у нашій дружній родині та нових осіб!

Будинок престарілих Хоспіс