Будинок-інтернат для людей похилого віку та інвалідів

Старість це час, коли людина може відпочити від життєвих перипетій. Але в той же час люди похилого віку з обмеженими можливостями (інваліди) не можуть задовольнити свої базові потреби самостійно. Вони потребують цілодобового догляду, який включає гігієнічні процедури, приготування їжі та допомогу в її прийомі, а також медичний контроль та організацію дозвілля.

Часто родичі таких людей похилого віку не встигають забезпечити їм повноцінний догляд і просто вибиваються з сил. До того ж вони не мають навичок правильного догляду, що може призвести до погіршення стану здоров’я. Будинок для людей похилого віку для інвалідів «Добре життя» – це затишне, світле та приємне місце, де є все необхідне для повноцінної старості.

Будинок для людей похилого віку для інвалідів – комфортний простір та повноцінний догляд

Якщо ви хочете, щоб близька людина регулярно харчувалася, приймала ліки, гуляла на свіжому повітрі, а також спілкувалася з друзями та вела активне соціальне життя, звертайтеся до «Добру життя»!

  • Умови, як у готелі. Пансіонери мешкають у просторих кімнатах до 4 осіб. У кожному приміщенні є душ, туалет, холодильник та телевізор.
  • Старість на природі. Будинок знаходиться у мальовничій лісовій зоні. Старий дихатиме свіжим повітрям і слухатиме спів птахів!
  • Адаптований під особливі потреби простір. У будинку все пристосовано для потреб людей похилого віку з обмеженими можливостями – у ньому є пандуси, поручні, перила тощо. При цьому приміщення обладнані таким чином, щоб не було ризику поранитися або вдаритися об гострі кути, деталі, пороги і т.д. Тут завжди світло, тепло та дуже затишно!

Дозвілля в будинку-інтернаті для людей похилого віку та інвалідів

Найсерйозніша проблема для людей з обмеженими можливостями – це соціальна ізоляція. Але в будинку для людей похилого віку «Добре життя» ніколи не буває нудно! Пансіонери дивляться фільми, читають книги та гуляють на території у супроводі доглядальниць та своїх друзів.

Вони відвідують розважальні концерти та танці, а також готують цікаві номери. Доглядальниці допоможуть вашому літньому родичу взяти участь у тих заходах, у яких він сам захоче.

Будинок для людей похилого віку для інвалідів: харчування та фізична активність

Дві основи здорової бадьорості – це повноцінне харчування та рухова активність.

  • Співробітники забезпечать багаторазове харчування та допоможуть прийняти їжу тим людям, які не можуть поїсти самостійно. Дієту для пансіонерів складають професійні дієтологи. До раціону літніх інвалідів входить птах і морепродукти, а також овочі, фрукти та крупи.
  • Фізичні вправи. Співробітники хоспісу запропонують пенсіонеру вправи на спеціальних тренажерах, призначених для реабілітації після хвороб та травм. Вони також постійно проводять заняття з розвитку дрібної моторики рук та пам’яті.

Розпорядок дня в установі має рекомендаційний характер. Літні люди самі вирішують – слідувати йому чи ні. Наприклад, якщо старий вирішить вирушити на прогулянку замість денного сну, співробітники обов’язково виконають його бажання. «Добре життя» – це найкраще місце для ваших рідних!

Будинок престарілих Хоспіс