Люди похилого віку з порушеннями зору потребують допомоги і підтримки близьких людей. На жаль, їхні родичі не завжди можуть забезпечити цілодобовий догляд. Дуже часто люди похилого віку з особливими потребами опиняються в соціальній ізоляції, адже не мають можливості безпечно пересуватися вулицями міста. Якщо ви відчуваєте, що не справляєтеся з доглядом за літньою людиною, і від цього страждає якість вашої і його життя, звертайтеся в будинок престарілих для сліпих «Добре життя». Інтер’єр нашого закладу адаптований для сліпих людей, а турботливий, кваліфікований і уважний персонал пансіонату забезпечить вашому родичу комфортну і цікаве життя.

Як облаштований пансіонат для сліпих?

 

Будинок пристарілих для сліпих «Добре життя» - найкраще місце для комфортного життя

Люди похилого віку з порушеннями зору відчувають себе комфортно тільки в добре вивченому просторі. Ваш літній родич швидко освоїться в хоспісі, а персонал йому в цьому допоможе.

  1. У будинку немає гострих кутів, зайвих ручок і деталей, про які можна було б вдаритися при пересуванні. У приміщеннях пансіонату укладено підлогове покриття з антиковзаючим ефектом і дуже хороше освітлення (для слабозорих). Кімнати постояльців організовані по роздільному принципом – в них є все необхідне для повноцінного життя, включаючи санвузол з душем, а також телевізор і холодильник.
  2. Будинок для сліпих знаходиться в лісовій зоні. Літня людина зможе кожен день прогулюватися по території в супроводі доброзичливою доглядальниці, яка розважить його приємною розмовою.
  3. Пансіонат обладнаний камерами спостереження, сучасної вентиляцією та пожежною сигналізацією, тому ви можете не турбуватися про безпеку родича.

Гідне і повноцінне життя в будинку для літніх людей для сліпих

Люди похилого віку з порушеннями зору потребують кваліфікованої допомоги! І співробітники «Доброї життя» забезпечують їм якісний європейський догляд.

  • Цілодобове спостереження. Персонал постійно контролює стан старих: вимірює тиск, стежить за самопочуттям і спостерігає за психологічним станом. Поруч з ліжком є ​​кнопка виклику персоналу, тому сліпа людина в будь-який момент зможе викликати доглядальницю і повідомити їй про свої потреби.
    Допомога в догляді за собою. Люди з поганим зором часто зазнають труднощів при задоволенні базових потреб: харчування, гігієнічні процедури і т.д. Кваліфіковані доглядальниці будинку для людей похилого віку допоможуть поїсти, прийняти душ, почистити зуби і провести інші гігієнічні ритуали.
    Смачна і корисна їжа. Дієтолог розробить для пансіонер індивідуальне меню, що включає птицю, рибу, овочі і фрукти. Раціон кожного постояльця містить оптимальне для його здоров’я кількість жирів, вуглеводів і білків.

Пансіонат для сліпих «Добре життя» – соціалізація та цікаве дозвілля

У «Добре життя» ніколи не буває нудно! Люди похилого віку спілкуються, гуляють по території, слухають фільми і відвідують цікаві розважальні вечори. Згодом психоемоційний стан незрячих людей поліпшується.

Якщо ви усвідомлюєте, що не можете забезпечити хороші умови для близької людини вдома, запропонуйте йому проживання в приватному будинку для літніх людей. Допоможіть старому провести свою старість цікаво! Звертайтеся за консультацією – ми допоможемо вам з трансфером, заселенням і подальшим медичним супроводом.

Будинок престарілих Хоспіс