Сучасний ритм життя диктує свої умови: у молодих людей часто не вистачає часу на повноцінний догляд і турботу про літніх родичів. В результаті старі виходять на пенсію, виявляються в соціальній ізоляції, втрачають навички комунікації, їх когнітивні здібності потроху «згасають».

Забезпечити літнім людям гідну цікаву старість може пансіонат для людей похилого в Вінниці «Добре життя». Це найкраще місце, де люди можуть зустріти старість з належним медичним доглядом, знайти нових друзів і проводити час з користю.

Приватний будинок для людей похилого віку в Вінниці: наші переваги

Розглядаючи варіант проживання в пансіонаті, багато людей відчувають почуття провини за те, що оформляють свого родича в такий заклад. Насправді для більшості людей похилого віку такий варіант – найприйнятніший. У пансіонаті вони отримують повноцінний догляд і професійне медичне супроводження. Вони знову социализируются і не відчувають себе самотніми. А ви в будь-який момент може відвідати свого родича і провести з ним час на території хоспісу.

 

Будинок пристарілих у Вінниці «Добре життя» - з турботою про ваших літніх рідних

 

Ось ключові переваги життя в пансіонаті для літніх у Вінниці:

  • Медичний супровід. У штаті є професійні медики, які надають медичний догляд і проводять всі необхідні процедури – вимір тиск, контроль рівня цукру в крові, профілактику загострення хронічних захворювань.
  • Цілодобовий догляд. Доглядальниці, няні і санітарки забезпечують повноцінний догляд 24/7 – вони вчасно прибирають номери, міняють постільну білизну, допомагають пацієнтам з гігієнічними процедурами.
  • Правильний режим дня і харчування. Для хворих важливий збалансований раціон, який включає екологічно чисті корисні продукти, а також розпорядок дня з чергуванням відпочинку та помірної активності.
  • Облаштована територія. Вся територія хоспісу і будівля приватного будинку престарілих у Вінниці обладнані за останнім словом техніки. Тут все пристосоване до потреб людей похилого віку, а також пацієнтів з обмеженими можливостями.

Як організоване дозвілля в хоспісі в Вінниці

Цікаве проведення часу, спілкування з друзями-постояльцями, хобі, прогулянки – все це важливо для підтримки когнітивних здібностей і інтересу до життя. Фахівці регулярно організовують цікаві події, творчі вечори, спільні читання, концерти та виступи. Постояльці мають можливість займатися своїми улюбленими хобі або знайти нове заняття для душі.

Хоспіс знаходиться в парковій зоні Вінниці, тому пансіонер можуть прогулюватися в мальовничій локації, насолоджуючись свіжим повітрям і природою. У разі необхідності компаньйоном на прогулянці може стати доглядальниця або няня. Ваш літній родич ніколи не буде нудьгувати на самоті.

Будинок пристарілих у Вінниці: ціни і пакети послуг

Щоб довідатися про ціни на проживання в будинку для літніх людей в Вінниці, зверніться за консультацією до нашого фахівця. Для вашої зручності розроблені базові пакети послуг, але формування підсумкової вартості буде залежати від особливостей кожного конкретного випадку.

Звертайтеся за консультацією – і ми розрахуємо оптимальний пакет послуг і ціну на проживання в приватному будинку для літніх людей з урахуванням ваших фінансових можливостей і побажань постояльця. Найкраще, що ви можете зробити для своїх рідних – забезпечити їм гідну старість. Особливо якщо вони залишилися самотніми, мають супутні когнітивні розлади або інвалідність. Залишайте заявку вже сьогодні!

Дом престарелых в Днепре

Лебедєва Валентина Омелянівна

Практикуючий, провідний психолог будинку престарілих, працює в “Добре Життя” з 2011 року. Більше 10 років досвіду роботи з людьми похилого віку та їхніми родичами.

Активно займається проведенням творчих занять, розвиваючих пам’ять і мислення, мотивує постояльців до активного життя.

 


Будинок престарілих Хоспіс