Сучасні бабусі і дідусі все життя працювали, прагнучи «поставити на ноги» своїх дітей і онуків. І тепер, коли вони вже не можуть повноцінно подбати про себе, ми повинні забезпечити їм дійсно щасливу старість. Це не завжди можливо в домашніх умовах, адже часто через насичений робочий графік ми не встигаємо організувати своїм старим родичам цікавий і насичений дозвілля. На жаль, часто мова про культурний відпочинок взагалі не йде – встигнути б купити бабусі продукти і допомогти їй прибрати в будинку.

Дом престарелых Житомир

Кращі умови для комфортного життя

Якщо ви розумієте, що на догляд за літньою людиною не вистачає ні сил, ні часу, будинок для людей похилого віку в Дніпрі «Добре життя» візьме всі турботи на себе. В Європі приватні будинки престарілих давно вважаються оптимальним варіантом організації цікавої і насиченої життя пенсіонерів. На щастя, в Україні теж з’явилися хороші приватні установи, де українці можуть гідно зустріти і провести старість. Пансіонат «Добра Життя» – це світле, затишне місце, де старий буде відчувати себе нітрохи не гірше, ніж удома.

Ми розуміємо, що віддаючи свою рідну людину в приватний хоспіс, ви хочете бути впевненими, що він отримає кращий догляд і турботу. І якщо вдома вам часто не вистачало часу на елементарні речі, наприклад, ігри, розмови і спільні прогулянки, то в нашому пансіонаті весь день організований так, щоб людина у віці відчував себе оточеним турботою і увагою.

  • Повага. Співробітники будинку престарілих в Дніпрі вміють правильно спілкуватися з людьми похилого віку.
  • Дозвілля. Наші пацієнти постійно бувають на культурних заходах і кіносеанси. Вони беруть участь в групових іграх і вікторинах, читають книги, а також не забувають про своє хобі. До речі, одне з найулюбленіших захоплень постояльців центру – це домашні вихованці. Так-так, у нас це дозволено!
  • Саморозвиток. Пансіонер постійно вчаться чомусь новому (наприклад, малювати) і відвідують заняття з саморозвитку, адже отримання нових знань допомагає підтримувати інтерес до життя. Крім того старі регулярно відвідують спортивні заходи і хоча б раз в день регулярно виконують спеціальні фізичні вправи для підтримки фізичної і розумової активності.
  • Догляд. Наш будинок престарілих в Дніпропетровську – це затишне і приємне місце. Співробітники центру для літніх людей постійно стежать за фізичним і психологічним станом пансіонерів. Вони забезпечують виконання необхідних процедур (стрижка, гоління, банні процедури), а також виконання медичних приписів.
  • Спокій і тиша. Пансіонат знаходиться в тихому місці, тому старі зможуть гуляти в саду і дихати свіжим повітрям, коли вони цього захочуть.
  • Облаштування палат. Будинок пристарілих (Дніпропетровськ) адаптований під потреби людей з хронічними хворобами та особливими потребами. Планування, інтер’єр, меблі враховують фізичні особливості пенсіонерів, інвалідів та пацієнтів з важкими захворюваннями.

Будинок пристарілих (Дніпропетровськ): ціни

Постояльці пансіонату регулярно спілкуються зі своїми близькими та іншими мешканцями центру. Це допомагає вирішити одну з головних проблем старості – брак соціальної активності. Ваш рідна людина завжди буде під наглядом медиків, доглядальниць і психологів, оточений турботою і увагою, знайде нових товаришів – все це дозволить підтримувати жвавість розуму і щирий інтерес до всього що відбувається.

Пенсіонери обговорюють зі своїми приятелями цікаві актуальні теми і в будь-який момент можуть звернутися до персоналу з потрібних питанням. Якщо ви хочете, щоб ваш літній родич жив повноцінно, виберіть Будинок пристарілих (Дніпропетровськ). Ціни вас приємно здивують! Ми зробили все можливе, щоб тарифи на проживання в будинку для літніх людей в Дніпрі були максимально доступними. Залишайте заявку, приходьте на екскурсію, а ми допоможемо з трансфером вашого родича в наш центр.

Ті будні, які приходять разом зі зрілим віком, часто не приносять радості, так як рідні і близькі не можуть приділяти достатньо уваги, зайняті своїми справами. І в цьому випадку будинок старий може стати прекрасним рішенням. Розміщення тут – аналогічно перебуванню в санаторії, де літня людина може поправити своє здоров’я і не відчувати себе самотнім.

Наш будинок престарілих – це заклад високого рівня, в якому надання всіх послуг виведено на принципово новий рівень.

Дом престарелых в Днепре

Лебедєва Валентина Омелянівна

Практикуючий, провідний психолог будинку престарілих, працює в “Добре Життя” з 2011 року. Більше 10 років досвіду роботи з людьми похилого віку та їхніми родичами.

Активно займається проведенням творчих занять, розвиваючих пам’ять і мислення, мотивує постояльців до активного життя.

 


Будинок престарілих Хоспіс