Швидкий темп життя часто не дозволяє приділяти необхідну кількість часу літнім батькам і близьким родичам. Але ж люди у віці дуже потребують допомоги та уваги. Щоб оточити бабусь і дідусів турботою і теплом, достатньо звернутися в будинок для людей похилого віку в Харкові «Добре життя».

Проживання в приватному хоспісі «Добре життя» дасть їм шанс провести старість у колі друзів. Ви можете бути впевненими, що рідні будуть під цілодобовим наглядом професійних лікарів і доглядальниць. Вони знайдуть нових друзів, заведуть корисні хобі і захоплення, будуть активно соціалізуватися. Науково доведено, що такий підхід подовжує життя, наповнюючи її новим змістом.

Приватний будинок для людей похилого віку в Харкові - з турботою про ваших близьких!

Через відсутність часу і навичок повноцінного догляду допомогти літнім (а тим більше тяжкохворим) родичам буває досить складно. Єдиний гідний вихід в такій ситуації – це хоспіси. Але державний будинок престарілих в Харкові не може гарантувати надання необхідних умов для проживання людей похилого віку.

Будинок пристарілих в Харкові

У приватному хоспісі «Добре життя» працює професійна команда фахівців вищої кваліфікації: лікарів, психологів, реабілітологів, травматологів і доглядальниць. Вони точно знають, як поліпшити емоційний і фізичний стан пацієнтів незалежно від ступеня фізичної самостійності та ментальної збереження.

Пансіонат для людей похилого віку розміщений в тихому і мальовничому місці з комфортабельними кімнатами, обладнаними всім необхідним. Затишні інтер’єри, просторі зони для відпочинку і спілкування, адаптовані для безпечного пересування людей похилого віку локації – хоспіс створює дружню атмосферу і дає людям похилого віку можливість повноцінно насолоджуватися своїм життям.

Переваги догляду за літніми людьми в Харкові в приватному хоспісі

«Добре життя» – це не просто приватний хоспіс в Харкові, а другий будинок для людей похилого віку. З професійним персоналом ви можете бути впевненими, що передаєте своїх близьких в дбайливі і уважні руки, які забезпечать їм повноцінний догляд в затишній обстановці. У пансіонаті все продумано до дрібниць, так як саме від них залежить позитивний емоційний настрій і щоденні зручності постояльців.

До переваг будинку престарілих в Харкові відносяться:

  • комфортні спальні, повністю облаштовані новими меблями, а також побутовою технікою;
  • кваліфіковане медичне обслуговування (лікарські огляди, а також контроль за прийомом ліків, при необхідності екстрена допомога);
  • догляд за лежачими хворими в Харкові. Для пацієнтів з індивідуальними потребами створені оптимальні умови для проживання: вони включають наявність функціональних ліжок з протипролежневі матраци, відповідний санітарно-гігієнічний догляд, а також регулярний огляд фахівцями;
  • реабілітаційні програми для відновлення після складних травм і проведених операцій;
  • різні культурно-дозвільні заходи для активних людей похилого віку (вікторини, мистецтво, настільні ігри, книги, журнали і т.д.).

Гідний відпочинок на пенсії - це реально!

Основним завданням пансіонату є комфорт і якісний догляд за людьми похилого віку. Саме тому співробітники максимально оточують пенсіонерів ласкою, турботою і увагою. Кожен підопічний приватного будинку престарілих «Добре життя» в Харкові отримує професійні медичні консультації, невідкладну допомогу в реабілітації і комплексний підхід до лікування хронічних недуг. Персонал прагне активізувати кожного постояльця, тому надає ефективну допомогу максимально чуйно і делікатно, використовуючи індивідуальний підхід.

Щодня проводяться психологічні, комунікативні та розвиваючі заняття. При цьому персонал надає догляд людям після перенесених інсультів, інфарктів, які страждають від хвороб Паркінсона / Альцгеймера, онкохворим, а також постояльцям з різними стадіями цукрового діабету. Медики завжди подбають про людей в віці, які страждають хворобами суглобів, серцево-судинної системи, старечими порушеннями мозкової і психічної активності, а також пацієнтів з діагнозами парези і контрактури.

Забронювати проживання та отримати безкоштовну консультацію можна у фахівців центру за телефонами. Тарифи, вартість і умови проживання обговорюються в індивідуальному порядку з кожним клієнтом. Подаруйте своїм рідним шанс на повноцінну старість!

Дом престарелых в Днепре

Лебедєва Валентина Омелянівна

Практикуючий, провідний психолог будинку престарілих, працює в “Добре Життя” з 2011 року. Більше 10 років досвіду роботи з людьми похилого віку та їхніми родичами.

Активно займається проведенням творчих занять, розвиваючих пам’ять і мислення, мотивує постояльців до активного життя.

 

Будинок престарілих Хоспіс