Сучасний будинок для людей похилого віку в Житомирі – це прекрасне рішення для літніх людей та їхніх родичів, які не можуть надати необхідний рівень турботи і уваги своїм старим. Наш пансіонат є установою, в якому гарантується затишне проживання з усіма необхідними зручностями, а також забезпечення якісного догляду та надання професійної медичної допомоги. Гарантується, що розміщення тут принесе тільки позитивні емоції, і кожен постоялець отримає необхідні умови і рівень комфорту.

Дом престарелых Житомир

Коли ми створювали наш будинок престарілих в Житомирі, то особливу увагу приділили відтворення домашніх умов. В результаті всі літні люди тут мають необхідний рівень комфорту і турботи. Кожен співробітник в команді володіє необхідними знаннями та навичками для створення оптимальний умов і організації дозвілля постояльцям.

Особливості пансіонату

Главной целью и задачей дома престарелых является забота о постояльцах. Именно поэтому при составлении индивидуального режима дня учитывается история болезни и все пожелания. Благодаря этому пожилой человек весь день находится под контролем. Мы гарантируем доброжелательное, понимающее и уважительное отношение своим постояльцам.

Всі ті, хто вибере пансіонат для людей похилого віку житомир, отримують можливість користуватися такими ключовими перевагами:

  1. Дбайливе ставлення. Так як в пансіонаті розміщуються літні люди, то і підхід до них необхідний особливий. Часто навіть у самих люблячих родичів не вистачає терпіння і часу на те, щоб подбати про своє літньому члена сім’ї так, як це необхідно. В санаторії працюють професіонали, які люблять своїх пацієнтів, і готові піклуватися про них в повній мірі. У нас проводяться регулярні оздоровчі процедури під наглядом співробітників з медичною освітою і необхідними навичками, що дозволяє підтримувати відмінне здоров’я і настрій;
  2. Заміське розташування. Пансіонат знаходиться в екологічно чистому місці за містом, де постояльці мають можливість насолоджуватися прогулянкам і дихати свіжим повітрям. Родичі можуть приїхати сюди в будь-який час, витративши на це мінімум часу;
  3. Робота з людьми з обмеженими можливостями. У пансіонаті розміщуються люди, які мають обмежені фізичні можливості і малорухливі пацієнти. Наша команда зробить все, щоб вони могли відчувати себе повноцінно, і не бути тягарем для своїх рідних;
  4. Правильне харчування. Як відомо, збалансоване харчування – запорука довгого життя і прекрасного самопочуття. У будинку для літніх людей працює професійний кухар, який ретельно складає меню з урахуванням індивідуальних потреб кожного мешканця в будинку для літніх людей;
  5. Дозвілля. Перебування в будинку для літніх людей – це зовсім не нудно, адже тут проживає багато людей мають однаковий вік. Персонал також регулярно проводить різні заходи.

Наш будинок престарілих в Житомирі – прекрасне рішення для тих, хто хотів би довірити своїх літніх родичів професіоналам.

Дом престарелых в Днепре

Лебедєва Валентина Омелянівна

Практикуючий, провідний психолог будинку престарілих, працює в “Добре Життя” з 2011 року. Більше 10 років досвіду роботи з людьми похилого віку та їхніми родичами.

Активно займається проведенням творчих занять, розвиваючих пам’ять і мислення, мотивує постояльців до активного життя.

 

Будинок престарілих Хоспіс