Раніше вважалося, що за старими батьками повинні доглядати їхні діти. На жаль, це не завжди можливо, адже люди похилого віку потребують дуже багато уваги. Лікування, прибирання, приготування страв, допомога в прийомі їжі, походи у магазин, медичні процедури, фізичні вправи, спілкування, піклування про гігієну – час на повноцінний догляд за старенькими знайдеться не в кожного. Якщо ви відчуваєте, що вибиваєтеся з сил, але все одно не можете забезпечити рідній людині гідну старість, зверніться до професіоналів. Догляд за людиною старше 80 років можна довірити спеціалістам пансіонату «Добре життя».

У такому поважному віці в організмі людини проходять серйозні зміни: вона потребує більше уваги медиків, часто не може самостійно себе обслуговувати, страждає від хронічних захворювань і ментальних порушень. Щоб забезпечити гідний догляд своїм бабусям, дідусям чи батькам, краще за все обрати спеціалізовану установу, де вони зустрінуть старість разом з друзями та під пильним наглядом досвідченого медичного персоналу.

Приватний будинок для престарілих «Добре життя» – це світле та привітне місце, де працюють справжні професіонали. Тутешні умови проживання вас не розчарують.

 1. Кваліфіковані доглядальники. Спеціалісти хоспісу – це лікарі з вищою освітою, а також сиділки й няні, що мають досвід роботи. Всі працівники закладу пройшли спеціальну програму навчання з догляду за людьми похилого віку.
 2. Розважальна програма. Пансіонери «Доброго життя» беруть активну участь у соціальному житті. Вони спілкуються із приятелями, читають книги, дивляться телепрограми, а також відвідують цікаві заходи, які влаштовують працівники хоспісу: вікторини, конкурси, творчі вечори тощо.
 3. Санітарний догляд за людиною старше 80 років. Няні будинку престарілих забезпечать усе необхідне: прийом душу, послуги перукаря, допомогу в харчуванні тощо.
 4. Відвідування та спілкування по скайпу. Розпорядок пансіонату має рекомендаційний характер, тому ви зможете відвідати бабусю чи дідуся в будь-який зручний для вас час. Спеціалісти допоможуть людям похилого віку налаштувати скайп для того, щоб за потреби він зміг швидко до вас зателефонувати.
 5. Прибирання і зміна білизни. Співробітники центру вчасно прибирають та провітрюють кімнати. В приміщенні є сучасна система вентиляції.
 6. Безпека. Передбачено заходи безпеки: грузові ліфти, кнопки виклику персоналу, система пожежної сигналізації, камери відеоспостереження. Пенсіонери перебувають під постійним наглядом.
 7. Чотириразове харчування. Меню будинку перестарілих розроблено професійними дієтологами. В раціон входить птиця, фрукти, овочі, морепродукти з високим вмістом йоду й ін. А ось жареної, гострої і жирної їжі на стіл не подають.
 8. Кімнати з новим ремонтом і побутовою технікою на 1-4 людини. Приємні кольори, сучасний дизайн і багато світла – ось що чекає на вас у пансіонаті «Добре життя». В кожному «номері» є телевізор, холодильник, душ, санвузол, стільці, тумбочки та ліжка. Старенькі можуть прикрасити їх приємними речами – картинами, домашніми рослинами, книгами й інш. На території закладу є спільні приміщення, наприклад, вітальня, де люди похилого віку можуть провести час у гарній компанії.

Дізнатися, як оформити догляд за людиною старше 80 років, можна у консультанта пансіонату «Добре життя».

Догляд та лікування людей похилого віку

У пансіонаті «Добре життя» проживають старенькі, що потребують кваліфікованої медичної допомоги. До нас можна звернутися у тому випадку, якщо ваші перестарілі родичі мають важкі хвороби:

 • деменція;
 • інсульт, інфаркт;
 • подагра, артрит;
 • енурез, нетримання;
 • цукровий діабет;
 • хвороба Паркінсона;
 • хвороба Альцгеймера;
 • захворювання опорно-рухового апарату;
 • проблеми похилого віку (ЖКТ, серцево-судинна система, депресія тощо).

Цілодобове спостереження, індивідуальні програми відновлення, гігієнічний догляд (лікування пролежнів, миття, зміна памперсів), наявність спеціального обладнання: коляски, ходунки – в будинку престарілих «Добре життя» є все необхідне для повноцінного догляду за хворими. Фахівці центру допоможуть організувати виїзну консультацію лікарів вузького профілю, забір аналізів та перевезення хворих.

Будинок престарілих Хоспіс