Запитання

Поширені Запитання

Наш приватний хоспіс “Добра Життя”

Термін перебування і періодичність оплати-за Вашим бажанням: від декількох днів до декількох місяців.

Потрібен мінімальний пакет документів: поліс Постояльця, паспорт Постояльця і людини, на чиє ім’я буде укладено договір, якщо людина за останні 3 місяці лежав у лікарні, то необхідна виписка (епікриз), якщо немає, то – призначення лікаря, флюорографія і довідка терапевта про відсутність інфекції в будинку.

Так, безумовно, приймаємо і забезпечуємо якісний і професійний догляд, а саме ми здійснюємо:
  • Цілодобове спостереження кваліфікованим персоналом;
  • Забезпечуємо спеціальним обладнанням: ходунки, коляски та ін .;
  • Якісне гігієнічне обслуговування (миття, зміна памперсів, лікування пролежнів);
  • Допоможемо організувати перевезення хворих, забір аналізів, виїзну консультацію лікарів-фахівців (невролог, уролог, психіатр).

Щоденні прогулянки, спілкування, перегляд улюблених серіалів (телевізор в кожній кімнаті), організуємо виступу музикантів, дитячих колективів, проводимо щоденне читання книг і свіжої преси, граємо в шашки, доміно та інші ігри, крім рулетки. Вітається наявність захоплень і хобі! Заспіваймо, порисуємо і навіть потанцюємо!

У будь-який день в будь-який зручний для вас час! Просимо тільки зробити попередній дзвінок.

Договір укладається з родичами похилого або потребує догляду людини, родичі і є платниками за наші послуги. Ніякого відношення до пенсії, інших виплат та до майна наших постояльців ми не маємо. Пенсії можуть отримувати родичі, оформивши відповідне доручення. Ми можемо допомогти організувати виїзд нотаріуса до нас в пансіонат.

Вартість проживання в нашому пансіонаті індивідуальна, оскільки залежить від стану, віку і характеру захворювання. Після ознайомлення зі станом і діагнозом близької вам людини, ми зможемо дати конкретну відповідь по ціні перебування, вам потрібно всього лише зателефонувати нам або відправити запит з сайту. Ми впевнені, що зможемо запропонувати вам прийнятний варіант.

Будинок престарілих Хоспіс