Корисна інформація про приватний хоспіс

Нічні судоми ніг у літньому віці

Нічні судоми ніг у літньому віці

Похилий вік – досить непростий період, коли психологічно людина вже зріла, набула певного досвіду, а ось фізичне здоров’я потихеньку починає підводити. І одна з перших ознак старості – нічні судоми ніг в літньому віці.

Головна

«Добре життя» – професійний догляд за людиною старше 80 років

Раніше вважалося, що за старими батьками повинні доглядати їхні діти. На жаль, це не завжди можливо, адже люди похилого віку потребують дуже багато уваги. Лікування, прибирання, приготування страв, допомога в прийомі їжі, походи у магазин, медичні процедури, фізичні вправи, спілкування, піклування про гігієну – час на повноцінний догляд за старенькими знайдеться не в кожного.

Головна

Будинок для людей похилого віку “Добре Життя” для людей після інсульту

Після інсульту мінімальна кількість людей може продовжувати повноцінне життя, обслуговувати себе у всьому самостійно. Рівень ураження може бути найрізноманітнішим, але без сторонньої допомоги фактично неможливо обійтися.

Головна

Догляд за постояльцями зі старечим недоумством

Атрофічні процеси в головному мозку людини можуть відбуватися з найрізноманітніших причин. Особливо сильно до них схильні люди похилого віку. 

 

Пролежні: стадії, лікування, профілактика

Пролежні: стадії, лікування, профілактика

У лежачих хворих однією з найбільших проблем, пов’язаних з доглядом, є пролежні. Для початку давайте з’ясуємо, що таке пролежні. Це пошкодження шкіри і внутрішніх тканин, які з’являються від тривалого лежання в одній позі.

 

Корисна інформація

Перелом шийки стегна – повертаємо людей до повноцінного життя

Перелом шийки стегна – досить поширений вид травмування. Згідно зі статистичними даними, він займає близько 6,5% від загального числа травм, що досить багато. Особливо з огляду на той факт, що смертність становить 20-40%. Цей показник стабільний протягом десятиліть, незважаючи на прогресивні методи лікування.

Корисна інформація

Що являє собою хоспіс: його призначення?

За останні кілька десятиліть в нашому житті з’явилося неймовірна кількість нових визначень і термінів. Хоспіс є одним з них. В такому закладі абсолютно кожен може розраховувати на повноцінний догляд, якісні послуги, турботу і ласку з боку працівників. Більш того, тут пенсіонери не стануть переживати через те, що «напружують» своїх синів і дочок безпорадністю і не дають їм повноцінно проводити час зі своєю сім’єю.

Корисна інформація

Чому не потрібно побоюватися будинків престарілих?

Коли деякі люди чують фразу «будинок престарілих», вони відразу лякаються і стикаються далеко не з найприємнішими асоціаціями. Багато хто вважає, що в подібні заклади відправляють пенсіонерів доживати решту часу. Є і така думка: тут знаходяться пенсіонери, родичі яких не захотіли продовжувати допомагати їм в побуті.

Корисна інформація

Які послуги пропонуються в пансіонатах для літніх?

Багато в нашому соціумі вважають, що пансіонат для людей похилого віку – це не саме ідеальне рішення. З’явилося таку думку через погану репутацію старих радянських державних пансіонатів. Зараз же ситуація в корені змінилася, з’явилося багато перевірених приватних хоспісів, які є найкращим варіантом з усіх можливих.

Условия проживания

Як вибрати приватний будинок престарілих?

Для гарантії комфортної і безтурботного старості близьких людей необхідно грамотно і правильно вибрати пансіонат для людей похилого. Є маса способів, що дозволяють ознайомитися з умовами таких закладів. Навіть заочно вийде ознайомитися з великою кількістю відомостей. Обов’язково необхідно вивчити поради, завдяки яким в подальшому можна буде розраховувати на комфортні умови.

Условия проживания

Чому люди вибирають приватні, а не державні хоспіси?

Приватні хоспіси Києва – це медичні установи, куди кладуть людей, які вже не можуть самостійно доглядати за собою і виконувати навіть побутові завдання. У подібних закладах медики спостерігають за людьми, доглядають за ними і надають медичну допомогу, щоб полегшити стан здоров’я.

Будинок престарілих Хоспіс