Сьогодні багато людей не мають можливості забезпечити своїм літнім родичам повноцінний догляд, цікаве дозвілля та яскраву соціальну життя. Старість не повинна стати перешкодою для гідної і багатої на події життя! У будинку для літніх людей в Чернігові «Добре життя» для людей поважного віку створені оптимальні умови.

Приватний будинок для людей похилого віку в Чернігові – місце, де працюють професіонали

Люди похилого віку часто виявляються в умовах соціальної ізоляції, адже вони не завжди мають можливість регулярно виходити з дому і спілкуватися зі своїми знайомими. А якщо при цьому діти і внуки постійно зайняті на роботі, то старий буде відчувати себе дуже самотнім.

Головна перевага життя в сучасному будинку для літніх людей – це постійне спілкування. Співробітники пансіонату організовують для постояльців цікаве дозвілля в загальних приміщеннях. У святкові дні аніматори розробляють розважальну програму, яка включає пісні і танці, тому нудьгувати пенсіонерам точно не доведеться!

Будинок пристарілих в Чернігові забезпечить повноцінний догляд

В пансионате «Добрая жизнь» работают только квалифицированные сиделки, повара, няни и медсестры, которые имеют большой опыт работы и регулярно посещают курсы повышения квалификации. 

  • Процедури. Персонал забезпечить регулярні гігієнічні та індивідуальні фізичні процедури, а також послуги перукаря. Пенсіонер зможе регулярно займатися фізичними вправами на спеціальних тренажерах для реабілітації і робити процедури для усунення наслідків фізичних травм. «Добре життя» – це не тільки будинок для людей похилого віку, а й хоспіс в Чернігові. Тут комфортно проживають люди з важкими захворюваннями, наприклад, старечим слабоумством чи хворобою Альцгеймера.
  • Харчування. У пансіоні передбачено багаторазове харчування. Дієтолог становить меню для кожного пацієнта індивідуально, щоб кожен постоялець щодня отримував добову дозу жирів, вуглеводів, білків, вітамінів і мікроелементів. У раціон входить птах, фрукти, овочі і морепродукти. Всі страви готують на пару або варять, а ось смажені і шкідливі страви з системи харчування виключені.

Будинок пристарілих в Чернігові – комфортне життя для людей похилого віку

Подаруйте своїм літнім родичам можливість гідно провести свою старість! Ми подбали про приємній атмосфері і повністю обладнаних номерах для ваших рідних.

 

Пансіонат для літніх в Чернігові «Добре життя»

 

  1. Атмосфера. Пансіонат для людей похилого віку «Добре життя» – це світле і приємне місце, облаштоване з урахуванням потреб людей похилого віку. Просторі світлі кімнати, відсутність гострих кутів, пастельні кольори, просторі дверні проходи і спеціальні меблі – все це робить життя в пансіонаті комфортною. Якщо ви вирішили запропонувати своєму родичу проживання в будинку для літніх людей в Чернігові, ціни будуть істотно залежати від пакета послуг. Виберіть оптимальну програму!
  2. Впорядкованість. Пансіонер проживають в комфортних номерах (від 1 до 4 осіб в кімнаті) з сучасним готельним обладнанням. У кожній кімнаті є туалет, душ, холодильник, телевізор.

 

Старість – це не «захід життя», а час для гідного відпочинку на пенсії. Звертайтеся, і ми допоможемо вашому літньому родичу зберегти радість життя!

 

Дом престарелых в Днепре

Лебедєва Валентина Омелянівна

Практикуючий, провідний психолог будинку престарілих, працює в “Добре Життя” з 2011 року. Більше 10 років досвіду роботи з людьми похилого віку та їхніми родичами.

Активно займається проведенням творчих занять, розвиваючих пам’ять і мислення, мотивує постояльців до активного життя.

 


Будинок престарілих Хоспіс