Переваги наших хоспісів

Літні люди вимагають особливої ​​уваги та турботи близьких. Але як бути, якщо діти та онуки цілий день зайняті на роботі та навчанні і не можуть забезпечити належного догляду своїм бабусям та дідусям? Приватний пансіонат для літніх людей – ідеальне рішення в подібній ситуації. У таких установах працює відповідальний, спеціально навчений персонал, а ситуація максимально наближена до домашньої, так що постояльці почуваються тут комфортно.

Переваги приватних будинків для людей похилого віку перед державними

Звичайно, проживання в приватному пансіонаті для людей похилого віку коштує грошей. Деякі вважають за краще заощадити та відправляють своїх літніх родичів до державних установ. Важливо пам’ятати, що умови проживання у приватних та муніципальних установах суттєво відрізняються:

  • у приватному пансіонаті – більш затишна обстановка в кімнатах, нові меблі, приємний інтер’єр;
  • співробітники у приватних пансіонатах проходять суворий відбір, їх цілеспрямовано вчать працювати з людьми похилого віку, зокрема інвалідами;
  • приватні пансіонати дбають не лише про здоров’я постояльців, а й про їхнє дозвілля. У таких закладах завжди є можливість пограти у настільні ігри, почитати улюблені книги, журнали та навіть взяти участь у самодіяльності;
  • приватні пансіонати практикують індивідуальний підхід до кожного постояльця в залежності від стану здоров’я та особливостей характеру. Доброзичливий персонал допоможе у вирішенні будь-яких побутових питань, подбає про те, щоб людина вчасно прийняла ліки та погуляла на свіжому повітрі.

Укласти договір на проживання з приватним будинком для людей похилого віку

Якщо ви вирішили влаштувати вашого літнього родича до приватного хоспісу Київ, ви можете надіслати заявку по телефону або на сайті через форму зворотного зв’язку. Вартість послуги залежатиме від стану здоров’я постояльця, наявності інвалідності, психічних відхилень та інших особливостей здоров’я. Приватні пансіонати не ставлять обмежень на відвідування родичів, тому ви завжди зможете відвідати вашу близьку людину, коли захочете. У приватному пансіонаті ваша близька людина завжди буде під наглядом кваліфікованих лікарів, дбайливих та відповідальних медсестер та санітарок, а в оточенні однолітків вона ніколи не почуватиметься самотньою!

Будинок престарілих Хоспіс