Переваги приватного будинку для людей похилого віку

Літнім людям потрібний постійний догляд, увага та турбота. Однак близькі через завантаженість на роботі не завжди можуть забезпечити повноцінний догляд своїм бабусям та дідусям. У таких випадках розміщення в хоспісі – це вихід і для людини похилого віку, і для його сім’ї. Деякі при словах “хоспіс”, “будинок для людей похилого віку” уявляють собі похмуру будівлю з сірими стінами, де людям похилого віку некомфортно і самотньо. Це абсолютно помилкова думка, оскільки наш приватний будинок для літніх людей пропонує найкращі умови проживання, постійну медичну допомогу, догляд та турботу для людей похилого віку.

Що пропонує будинок для людей похилого віку

Наш приватний хоспіс має у своєму розпорядженні все необхідне для комфортного проживання людей похилого віку:

  • Затишні кімнати з телевізором, найновішими меблями та всім необхідним.
  • Їдальня з повноцінним харчуванням, у тому числі дієтичним столом для пацієнтів із певними недугами.
  • Кваліфікований медперсонал із багатим досвідом роботи.
  • Цікава організація дозвілля, гуртки за інтересами.

В оточенні дбайливого медперсоналу постояльці завжди вчасно приймають необхідні ліки, проходять курси оздоровчих процедур, а у разі погіршення самопочуття лікарі та медсестри завжди будуть поряд.

Переваги приватного будинку для людей похилого віку

Завдяки кваліфікованому медперсоналу наші постояльці завжди підтримують свій стан здоров’я, а правильний режим дня та збалансоване харчування у їдальні – запорука бадьорості та гарного настрою. Хоспіс розрахований на постояльців усіх категорій, у тому числі інвалідів-візочників. Людям з обмеженими можливостями завжди допомагають відповідальні та турботливі санітарки, які щодня організують для постояльців прогулянки територією хоспісу, допомагають з гігієнічними процедурами та іншими побутовими питаннями.

Родичам не варто побоюватися, що їхня бабуся чи дідусь почуватиметься самотньо: він завжди перебуватиме в оточенні однолітків, з якими можна поспілкуватися, пограти в настільні ігри, разом відвідати гурток рукоділля та інші заходи, що проводяться у хоспісі.

У нас прийнятні ціни на проживання, з якими ви можете ознайомитись на сайті у прайс-листі. Ми обов’язково укладаємо договір із родичами постояльця і ​​завжди підтримуємо з ними зв’язок. Ви завжди можете приїхати і відвідати вашу близьку людину, коли вважаєте за потрібне. Якщо ви бажаєте розмістити у нас вашу близьку людину, звертайтесь за телефоном або залишайте заявку на сайті.

Будинок престарілих Хоспіс