Всі послуги будинку престарілих в Києві “Добра Життя”:

Догляд за літніми людьми

Догляд за літніми людьми – це щоденна кропітка робота 

Життя будь-якої людини умовно можна розділити на періоди. І старість – це теж певний етап антропоморфного існування. Як це часто буває літні люди з роками стають нездатними обслуговувати себе самостійно. Крім того, багато хто з них знаходяться в затяжній депресії, а погане самопочуття тільки погіршує їх сприйняття. Вони образливі і примхливі, страждають від самотності і незатребуваності, вимагають до себе підвищеної уваги. Однак, з розвитком сучасного суспільства, родичі просто не встигають і розриваються між допомогою своїм літнім батькам, роботою і облаштуванням власного особистого життя. 

Догляд за літньою людиною вимагає самовіддачі на всі сто відсотків. Прагнучи допомогти, ми часто-густо робимо помилки. Адже той, хто бере на себе таке зобов’язання, як догляд за людьми похилого стикається з безліччю викликів: 

 • по-перше, така особистість повинна бути стресостійкою, стриманою, доброї врешті-решт. 

 • по-друге, догляд за людьми похилого віку вимагає швидкої реакції на, різного роду, непередбачені ситуації. 

Бути кваліфікованим у всіх питаннях, що стосуються догляду за людьми похилого віку: готувати особливу дієтичну їжу, доглядати за лежачими хворими, проводити всі гігієнічні процедури належним чином. Фізична підготовка не менш важлива, оскільки іноді потрібно переміщати людей, які самостійно це зробити не в змозі. Доглядаючим потрібно приготуватися до того, що чим далі, тим допомоги і часу буде вимагатися більше.

Існує думка, що піклуватися про таких людей повинні неодмінно родичі і тільки. І думка про хоспіс і будинки для літніх людей не тільки лякає, а й насторожує. Можна навіть сказати відштовхує. Однак це не так. Людство давно зробило крок вперед у цій сфері і продовжує рухатися. Запитайте, а чи не краще довірити піклування професіоналам? Адже існують центри та цілодобові санаторії, пансіонати, які спеціалізуються на цій тематиці. Україна – не виняток. Догляд за старими батьками в Україні набуває рис усвідомленого підходу. Прагнучи допомогти людям похилого віку, а також відповідати стандартам європейської спільноти в країні будуються центри саме для таких людей, В Києві їх незрівнянно більше, ніж в інших містах. А догляд за людьми похилого віку в Києві показує високий рівень підготовки персоналу. 

Спектр послуг, що надаються в сфері догляду за пенсіонерами досить широкий 

Спеціалізовані заклади для людей похилого віку-це, свого роду, заміський пансіонат, з величезною кількістю різного обладнання, техніки та послуг для тих, чиї фізичні можливості обмежені. Але крім техзабезпечення важливим стає питання соціальної ізольованості літніх. Тут ізольованість зовсім зникає і ваші рідні знову можуть повернутися в соціум, вести повноцінний спосіб життя. Цьому приділяється величезна кількість часу і спеціальних програм: 

  •  гуртки різнопланової спрямованості; 
  •  пікніки; 
  •  вилазки на природу; 
  •  концерти; 
  •  майстер-класи, присвячені мистецтву і ремеслам; 
  •  концертні програми, в яких пенсіонери також можуть взяти участь; 
  •  кінопокази; 
  •  літературні вечори; 
  •  капусники і багато іншого. 

У країнах Європи і Америки послуги з догляду за людьми похилого віку розвинені настільки, що рахунок перебуваючих там на постійній основі обчислюється десятками тисяч. Та й сама відправка родичів в такі заклади сприймається не як якась відмова від нього або відповідальності, а як організація гідного заслуженого відпочинку. Природно, що в пансіонатах є все необхідне для утримання і догляду за людьми похилого віку: пандуси, коляски, поручні і ін. Тут можна підібрати індивідуальну програму занять і харчування. А той факт, що штат працівників, які працюють на благо ваших родичів вельми значний, дозволяє думати про те, що індивідуальний підхід в роботі буде застосовний до всіх. 

Догляд за літніми людьми ціни 

Зрозуміло, що справа це аж ніяк не дешеве і вартість залежить від того, що необхідно людині похилого віку і які фінансові можливості його родичів. Однак, це хороше капіталовкладення, адже догляд за старим – справа непроста, оскільки вона має вселяти в вас впевненість, що уваги, що приділяється вашій  близькій людині, досить, що вона ні в чому не має потреби, при цьому він навіть розвивається і пізнає щось нове , веде активне життя, він не самотній. Ціна і якість, послуг, що надаються, повинні відповідати. А оформити свого родича в пансіонат особливих зусиль не потребує. Головне-це надання кваліфікованої допомоги тим, хто її потребує.

Будинок престарілих Хоспіс