Догляд за інвалідами

Догляд за інвалідами – це відповідальна праця 

Турбуватися про людей пенсійного віку буде кожне наступне покоління. А, якщо це люди з обмеженими можливостями, то уваги їм знадобиться вдвічі більше. На жаль, багато хто просто не готові до того з чим їм доведеться зіткнутися. Звідси незадоволеність власним життям, стреси, депресивні стани як у самих людей з обмеженими можливостями, так і у тих, хто про них піклується. Цілком природним є погіршення відносин між рідними людьми. Відсутність досвіду по догляду за інвалідом може стати серйозною перешкодою на шляху до реабілітації і придбання необхідних навичок для повноцінного життя. Зважаючи на свій стан, інваліди часто замикаються в собі, відчувають себе самотніми і незатребуваними, вважають себе тягарем для своїх родичів. Родичі мучаться від того, що не в змозі дати все, що вимагає догляд за людьми з обмеженими можливостями, а саме: 

  •  високоякісного обслуговування; 
  •  безперервної цілодобової уваги; 
  •  добре організованого дозвілля. 

Крім того, потрібно мати медичні навички: 

  •  робити уколи; 
  •  ставити крапельниці, клізми; 
  •  вміти надавати першу медичну допомогу (наприклад, масаж серця або дихання рот в рот). 

Люди часто губляться і не знають, як реагувати на екстрену ситуацію, при цьому втрачаючи дорогоцінні секунди, які здатні врятувати життя. Краще довірити догляд за престарілим інвалідом професіоналам. 

Пансіонат для людей з обмеженими можливостями – це реальна допомога

У країнах Європи і Америки передача своїх родичів – інвалідів в такі організації, як: 

  •  будинок престарілих для інвалідів; 
  •  приватний пансіонат для інвалідів; 
  •  цілодобовий санаторій; 
  •  хоспіс для інвалідів 

вважається абсолютно нормальною і вітається самими людьми з обмеженими можливостями, в тому числі. В Україні, яка прагне стати частиною європейської спільноти, стереотипи щодо хоспісів стираються. У Києві та його околицях таких організацій набагато більше. Якість перебування хворих тут краще. Приватний пансіонат для інвалідів – це місце, де реальна допомога буде надана. Співробітники, які працюють в хоспісах – це спеціально навчені працівники з медичною освітою, здатні забезпечити, перебуваючим там пацієнтам, кваліфіковану допомогу, атмосферу затишку, спілкування, що дуже важливо для людей похилого віку, які стикаються з проблемами соціального характеру кожен день. Дотримуватися дієтичного меню, вести активний спосіб життя, підтримувати фізичну форму, своєчасно приймати ліки вони зможуть тільки в закладах, подібних цілодобовим пансіонатам або центрам по догляду за інвалідами. Спостереження двадцять чотири години на добу, функціональні ліжка і протипролежневі ортопедичні матраци, контроль прийому медикаментів, моніторинг стану, збалансоване харчування, відновлювальні реабілітаційні програми, регулярні огляди лікарів і лікувальна фізкультура – далеко не повний список, тих послуг, які тут надаються. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта забезпечується за рахунок численного штату співробітників. У будь-який час можна відвідувати близьких. Інваліди-візочники, лежачі хворі, незрячі, літні після інсульту-всі знайдуть тут затишок і тепло, таке необхідне для відновлення. 

Пансіонат для лежачих хворих ціна 

При виборі санаторію керуватися потрібно вартістю утримання в ньому, яка залежить від спектра послуг, що надаються, а також технічним забезпеченням і комп’ютеризацією. Але це не все, що потрібно знати: відгуки пацієнтів і їх рідних мають фундаментальне значення.

Будинок престарілих Хоспіс