Хвороба Альцгеймера – життя без пам’яті 

Альцгеймер. У більшості випадків саме це захворювання є причиною деменції. Це стан, при якому мозок перестає виконувати свої звичні функції. Людина поступово втрачає пам’ять і стає нездатним здійснювати елементарні дії. Згодом симптоматика погіршується, хвороба прогресує. Крім того, що відбувається повільна втрата пам’яті хворі Альцгеймером починають відчувати такі складності з: 

  • виконанням завдань, які раніше не викликали труднощів; 
  • впізнавання місць, рідних і близьких; 
  • відновленням послідовності подій; 
  • сприйняттям та інтерпретацією зображень 

Рідні і близькі помічають зміни в характері близької людини і його віддалення від них. Проблеми із запам’ятовуванням починають поступово впливати на відносини між близькими людьми. Здоровій людині, часом, незрозуміло яким чином можна забути ті функції, які до сих пір не викликали ніяких труднощів. На перевірку виявляється можливо, якщо людина хвора Альцгеймером. Таким людям знадобиться догляд і турбота, яку родичі не завжди готові забезпечити. Робота, дім, вирішення повсякденних завдань, пов’язаних з роботою та особистим життям – все це впливає на їх здатність належним чином дбати про своїх хворих родичів.

Пансіонат для хворих Альцгеймера

 Догляд за хворими Альцгеймера Україна 

Оформити пацієнтів в центр, пансіонат, хоспіс, цілодобовий санаторій, будинок для людей похилого віку з хворобою Альцгеймера в останнє десятиліття стало простіше. Стереотипи щодо передачі своїх хворих родичів в такі заклади давно стерлися. Пансіонат для людей з хворобою Альцгеймера, санаторій для хворих Альцгеймера, будинок престарілих Альцгеймера – це реальний вихід зі складної ситуації, в якій опинилися і хворий, і його родичі. Догляд за хвороби Альцгеймера в Україні значно покращився після її рішення стати частиною європейського простору і впровадження відповідних стандартів. У Києві кількість подібного роду центрів більше і якість обслуговування тут краще. У пансіонатах і санаторіях, які надають догляд за хворими з хворобою Альцгеймера, технічне забезпечення є базовою умовою для його успішного функціонування. Але крім цього існує цілий ряд переваг, завдяки яким варто розглянути варіант передачі родича в подібне місце. Серед них: 

  • цілодобове спостереження; 
  • збалансоване харчування; 
  • догляд; 
  • прибирання; 
  • лікування та реабілітація 

Тільки тут працюють кваліфіковані професіонали: всі вони покликані вам на допомогу.

Пансіонат для хворих Альцгеймера

Догляд за хворими Альцгеймера вартість послуг 

Ціна залежить від того, що необхідно кожному окремо взятому пацієнтові. Перебуваючи на лікуванні в хоспісі людина проходить обстеження, в якому задіяні всі можливі на сьогоднішній день методи діагностики. Крім визначення ступеня захворювання Альцгеймером, медперсонал працює над виявленням супутніх захворювань для подальшого полегшення симптоматики. Вирішуючи передати своїх рідних в руки професіоналів, ви будете впевнені в тому, що про них піклуються і їм надається всеосяжний догляд.

Будинок престарілих Хоспіс