Послуги няні для людей похилого віку

Няня для літніх людей це перший помічник родичам старих 

Вічна молодість. Кожен хоч один раз в житті замислювався над тим, чому ми старіємо. Можливості медицини зробили величезний крок: чарівний еліксир все ще не придуманий. Старіння неминуче. Колись наші літні родичі дбали про нас, а тепер вони самі потребують турботи. Догляд за літньою людиною-це складна і серйозна справа, яка вимагає: 

 • сконцентрованості; 
 • блискавичної реакції; 
 • хорошої фізичної підготовки. 

Доглядальниця також повинна володіти такими якостями характеру як: 

 • чуйність; 
 • доброта; 
 • співчуття; 
 • готовність прийти на допомогу. 

Старі, які відчувають біль, не терплячі, примхливі, надмірно образливі і підозрілі. Багато хто знаходиться в депресії, в стані перманентного стресу. Рідним пенсіонерів треба приготуватися до того, що з часом ситуація буде ускладнюватися і надавати турботу стане складніше. Потрібно бути ще й тонким психологом, щоб розпізнати настрій літньої людини для того, щоб допомогти йому справитися з важкою життєвою ситуацією або фізичним нездужанням. Але це не все, що повинен знати і вміти доглядаючий за літніми людьми. Готувати спеціально приготовлену дієтичну їжу, володіти навичками проведення гігієнічних процедур- спектр послуг, які повинна виконувати людина, яка взяла на себе функції доглядальниці дуже широкий. Немов маленькі діти, люди похилого віку потребують підвищеної до себе уваги і дати їм його зможуть працівники,які на цьому спеціалізуються.

Кваліфікована допомога буде надана нянею або доглядальницею 

Такими є доглядальниці для літніх, для яких їх професія це покликання. Існує і альтернатива доглядальницям. Це пансіонати, хоспіси, будинки престарілих, цілодобові санаторії та центри, які спеціалізуються на допомозі людям похилого віку. Але для багатьох саме поняття передачі свого літнього родича в пансіонат або будинок престарілих неприйнятна. Піклуватися самостійно про своїх рідних багато людей не встигають за низкою об’єктивних причин: робота, постійна зайнятість родиною та ін. Що ж робити тим, хто не хоче віддавати родичів в цілодобовий санаторій, а й сконцентруватися на необхідній допомозі не встигає? Кращий вихід – найняти доглядальницю. Добре, якщо це буде няня для літньої людини, що має спеціально медичну освіту. Часом людям похилого віку потрібно робити уколи, або ставити клізми, а найкраще це зробить доглядальниця по догляду за людьми похилого віку. Патронажні послуги хороші тим, що вони можуть варіюватися в залежності від ситуації. Доглядальниця за літньою людиною може підлаштуватися під необхідний графік. Вона може надавати як цілодобовий догляд, так і погодинний. Все залежить від того, що потрібно кожному, окремо взятому пенсіонеру. Вона може приходити додому, коли потрібно і бажано, щоб вона постійно проживала в районі місця проживання того, хто потребує допомоги. Трапляються ситуації, в яких потрібно, щоб доглядальниця до літньої людини швидко змогла прийти на виручку. Додаткові навички -це перевага. Серед них: 

 •  приготування їжі; 
 •  прасування білизни; 
 •  прибирання квартири; 
 •  водіння автомобіля; 
 •  догляд за тваринами. 

Медичної освіти мало. Така людина повинна володіти моральністю, терпінням, щирістю, почуттям гумору. Питання довіри гостро стоїть, коли потрібно найняти доглядальницю до літньої людини. 

Ціни на послуги доглядальниці 

По – справжньому гарного фахівця в Україні та в Києві знайти складно, тому ціна доглядальниці залежить від асортименту послуг, які нею надаються: цілодобова доглядальниця або погодинна, з медичною освітою або пройшла курси надання першої допомоги, по приватному оголошенню ви її наймаєте або через агентство. Ін’єкції, масаж, реабілітаційні заходи оплачуються додатково. Вартість збільшується в святкові, вихідні та вночі. У тому випадку, коли це цілодобова послуга, потрібно забезпечити гідні умови проживання доглядаючому. Якщо людина страждає легкою формою деменції, зазнає труднощів побутового характеру, то доглядальниця стане незамінна. Але і в випадках, коли людина лежача і не здатна до самообслуговування, вона також зможе стати підмогою. Вибираючи між ціною і якістю, упевніться, що вони співвідносяться. Вирішуєте ви: чи зможете ви самостійно обходитися або вам знадобиться підтримка фахівця.