Реабілітація після переломів та травм

Переломи та травми у літньому віці створюють серйозний ризик для здоров’я. Загоєння та відновлення проходять набагато довше, ніж у юності, а хірургічні втручання переносяться важче. Нерідко травми провокують приєднання вторинних захворювань.

У таких умовах літній людині необхідна повноцінна програма відновлення та цілодобова підтримка, які рідні не в змозі забезпечити. Надійним помічником стане реабілітаційний центр після переломів, послуги якого надає приватний хоспіс «Добра життя».

У яких випадках потрібно звертатися до фахівців?

У літньому віці відбуваються незворотні зміни в організмі, у тому числі стоншування кісткових тканин. Це найпоширеніша причина збільшення кількості травм, переломів і падінь. Найчастіше це невеликі забиті місця та травми, від яких відчувається легкий біль. Пенсіонери часто не звертають на них уваги, вважаючи непотрібним відновлення після переломів та травм.

Але такі неприємності можуть призвести до серйозних наслідків надалі. Серед них можна виділити:

  • нездатність підняти ногу у лежачому положенні;
  • видиме спотворення ходи;
  • візуальне скорочення ноги на кілька сантиметрів;
  • поява дома удару припухлості;
  • викривлення стопи (вивертається назовні);
  • неприродна зміна кольору шкіри у пошкодженому місці.

Зазначені ознаки свідчать, що отримана травма завдає шкоди здоров’ю, і хворому необхідна рухова реабілітація. Якщо людина похилого віку отримала перелом, тоді варто негайно звернутися до лікаря, а після лікування забезпечити реабілітацію в приватному хоспісі. Ігнорування таких рекомендацій може призвести до порушень здоров’я та навіть інвалідності.

Що передбачає програма відновлення після переломів?

Щоб замовити комплекс процедур відновлення, необов’язково звертатися до реабілітаційного центру після травм. Повний спектр послуг для людей похилого віку забезпечує приватний хоспіс. Для кожного постояльця досвідчений медперсонал розробляє індивідуальну програму, яка може включати такі методи:

  • Масаж лікувального типу. Ортопедична реабілітація практично неможлива без регулярних лікувальних масажів, спрямованих на прискорення відновлення. Досвідчені співробітники застосовують спеціальні техніки, здатні благотворно впливати на пошкоджені ділянки та опорно-руховий апарат загалом.
  • Медикаментозна терапія. Реабілітація опорно-рухового апарату у приватному хоспісі також передбачає прийом знеболювальних препаратів та ліків, що впливають на травмовані суглоби зсередини.
  • Лікувальна фізкультура. Залежно від складності травми людям похилого віку підбираються вправи, які дозволяють підтримувати м’язи в тонусі.

Вибравши санаторії реабілітації після перелому, зможете забезпечити літньому родичу догляд протягом деякого часу. У приватному хоспісі «Добре життя» комплекс процедур, що відновлюють, і спостереження проводитися на постійній основі, що дозволяє підтримувати показники здоров’я на стабільному рівні.

Чому варто вибрати приватний будинок для людей похилого віку «Добре Життя»?

Якщо ваш літній родич зазнав травми або перелому, не поспішайте шукати центр реабілітації після травм. Зверніться до нас, і досвідчені співробітники підберуть індивідуальну програму відновлення з урахуванням стану здоров’я старого.

У рамках такої програми старий проходить повноцінний курс реабілітації та отримує додаткові послуги, що підтримують характер. У таких умовах реабілітація переломів дає найкращий результат та сприяє якнайшвидшому одужанню.

Будинок престарілих Хоспіс