Реабілітація після переломів та травм – важливо враховувати безліч факторів

Як правило, після переломів та травм, у людському організмі спостерігається дисфункція окремих частин організму. Важливо розуміти, що для того, щоб відновитися після перелому або серйозної травми, необхідна допомога тих, хто є професіоналом своєї справи і знає всі ключові моменти, які впливають на якнайшвидше і безболісне відновлення всіх функцій організму. При переломах або травмах деякі частини тіла дуже часто зафіксовані і практично знерухомлені, що в свою чергу призводить до атрофії і обмеження рухливості суглобів. Ортопедична операція також може призвести до обмеженої рухливості надалі. Потрібна медична реабілітація. Україна славиться своїми спеціалізованими установами, які працюють відповідно до європейських стандартів та надають найкращий догляд пацієнтам, які потребують реабілітації після переломів та травм. Безумовно місто Київ – лідер серед обласних міст, у якому налічується чимала кількість таких закладів, серед них:

  • реабілітаційний центр після переломів;
  • реабілітаційний центр опорно-рухового апарату;
  • санаторій реабілітації після травм;
  • ортопедичний центр України
  • хоспіс;
  • центр реабілітації після травм;
  • центр реабілітації після операції;
  • будинок пристарілих;
  • пансіонат;
  • цілодобовий санаторій.

Центр реабілітації після травм: переваги

Реабілітація та відновлення після операцій та травм недорого

Безперечною перевагою установ, що спеціалізуються на відновлювальній терапії є наявність спецмедтехніки та обладнання. Більше того, персонал, який працює над тим, щоб якнайшвидше відновити всі функції тимчасово недієздатних частин тіла. Насамперед співробітники оцінять реабілітаційний потенціал пацієнта. Потім складається індивідуальний план реабілітації, у своїй враховується дотравматичний стан. Вирішують чи потрібна ортопедична реабілітація, рухова реабілітація або ЛФК після травм. Ухил робиться на максимальне відновлення з урахуванням можливих ускладнень, яких намагаються уникнути.

Багато хто боїться самого слова хоспіс або будинок для людей похилого віку, соромляться оцінки суспільства. Але керівним чинником має бути бажання допомогти близькій людині якомога швидше відновитися. Оформити близьку людину в реабілітаційний центр краще якнайшвидше. Тим більше шансів на якнайшвидше відновлення всіх функцій.

Посттравматична реабілітація. Ціна

Передаючи турботу на період реабілітації про близьку людину до рук професіоналів, треба розуміти, що вартість послуг у цій галузі відповідає протоколам лікування, розробленим фахівцями у цій галузі. Це найкраще капіталовкладення, оскільки йдеться про здоров’я ваших близьких.

Будинок престарілих Хоспіс