Що являє собою хоспіс: його призначення?

За останні кілька десятиліть в нашому житті з’явилося неймовірна кількість нових визначень і термінів. Хоспіс є одним з них. В такому закладі абсолютно кожен може розраховувати на повноцінний догляд, якісні послуги, турботу і ласку з боку працівників. Більш того, тут пенсіонери не стануть переживати через те, що «напружують» своїх синів і дочок безпорадністю і не дають їм повноцінно проводити час зі своєю сім’єю.

Для чого необхідні хоспіси?

Що являє собою хоспіс: його призначення?

Всі люди, яким доводилося тривалий час доглядати за старими родичами, прекрасно розуміють, як відразу ускладнюється домашня атмосфера, де перебуває пенсіонер. З одного боку, потрібно працювати і забезпечувати свою сім’ю, а з іншого цілодобово доглядати за бабусею чи дідусем, щоб їм було комфортно і вони не відчували самотності.

 

Родичі, змушені не тільки виконувати повсякденні турботи, але також доглядати за престарілим, через якийсь час починають хотіти, щоб все це якнайшвидше закінчилося і відчувають почуття провини за подібні думки. Більш того, нерідко відхід з життя передує найсильнішими, нетерпимими болями, а лікарі далеко не завжди можуть виписати анестетики в необхідному обсязі.

 

Хоспіс Київ – це заклад, в якому персонал візьме на себе абсолютно всі турботи і повноцінно доглядає за пацієнтами. Їм видаються препарати знеболюючого характеру і гарантується догляд на високому рівні, що вже можна назвати полегшенням як для бабусь і дідусів, так і для членів їх сім’ї.

 

Хворих, які постійно проживають в будинках для людей похилого віку, оточують звичні речі, до них часто заходять родичі, друзі. Специфіка роботи хоспісу полягає в тому, щоб підтримувати «домашню» обстановку навколо пацієнта, якому залишилося не дуже довго жити.

Які послуги будуть надані хворим в хоспісі?

Що являє собою хоспіс: його призначення?

Хоспіс в Україні призначений також для того, щоб зменшити і відчуття болю, підтримати згасаюче життєдіяльність і функції організму. Для цього персонал забезпечує знеболюючу терапію. Крім усього іншого, кожен з постояльців може розраховувати на допомогу і підтримку в психологічному плані. Виражається вона в:

 

  • Трепетному ставленні до вимог пенсіонерів, доброзичливості і таке інше.
  • Щоденних розмовах з компетентними психологами, які допомагають справлятися з депресивними думками і особистими переживаннями. Родичі також можуть проконсультуватися з професіоналом для позбавлення від почуття провини.

 

Хоспіс в Києві створив таку обстановку, яка спрямована на те, щоб створити для хворих найкомфортніші умови. В палатах є все необхідне, є зручні ліжка і місткі тумбочки, де пенсіонери зберігають особисті речі. Інтер’єр оформляється не в стилі лікарні, а нагадує домашню обстановку. Якщо є додаткові питання, можна зателефонувати менеджерам і проконсультуватися з ними. Вони розкажуть про відхід, про те, яке дозвілля пропонується бабусям і дідусям і як часто їх можна відвідувати.

Будинок престарілих Хоспіс