У чому перевага будинків престарілих

Нерідко перед рідними старої людини постає непростий вибір: піклуватися самому, найняти доглядальницю або віддати літньої людини в будинок престарілих.
Слід сказати, що самостійна турбота і догляд за літньою людиною – непроста робота, не у всіх є можливість здійснити її самому. Вибір же між доглядальницею і будинком престарілих не завжди очевидний. На користь будинку для людей похилого віку говорить, по-перше, вартість, яка в середньому виходить нижче оплати послуг медичного працівника, а по-друге те, що в будинках для людей похилого віку літні люди живуть в суспільстві, спілкуються, для них організовується масовий дозвілля, що враховує їх вікові особливості .

Як вибрати будинок престарілих

Вибір будинку престарілих Будинки престарілих традиційно сприймається як не саме бажане місце, де живуть люди похилого віку. У той же час сьогодні ця ситуація стрімко змінюється в кращу сторону. Приватні будинки престарілих пропонують комфортні умови проживання, в які входять:

  • цілодобовий медичний кваліфікований догляд;
  • оснащення приміщень всіх необхідним медичним обладнанням;
  • забезпечення чистоти і комфорту проживання;
  • проведення щоденних процедур, спрямованих на поліпшення життєвих показників;
  • організація дозвілля та культурно-мистецьких заходів.
  • Переваги будинків для людей похилого віку Сегодня ‘здати’ літнього члена в сім’ї в спеціалізований заклад зовсім не означає позбутися його, викреслити його з життя. Навпаки, таким чином літній людині може бути забезпечений гідний його догляд і турбота. Тут йому завжди підберуть компанію, подбають про його фізичному і психологічному здоров’ї. Сучасні системи спостереження і відеофіксації забезпечать максимальну прозорість його перебування в будинку для літніх людей.

    Важливо перед прийняттям рішення особисто відвідати установу, в якоій надалі буде проживати літня людина: особисто поспілкуватися з завідуючими, медичним персоналом, поспостерігати за побутом і розвагами проживаючих. До того ж не варто нехтувати подальшими візитами. Який би комфорт не був створений для людини, саме особисті зустрічі з рідними, їх впевненість в благополуччі, безпеки і здоров’я літнього члена сім’ї є ключовою умовою спокійного життя літньої людини і його родичів.

    Не варто проявляти святенництво, приймаючи за істину недовіру громадської думки до будинків престарілих, але в той же час не можна і недооцінити значимість власної участі в підборі гідного установи і відмовлятися від подальшої участі в житті дорогого Вам людини похилого віку.

Будинок престарілих Хоспіс