Які послуги пропонуються в пансіонатах “Добре Життя” для літніх?

Багато в нашому соціумі вважають, що пансіонат для людей похилого віку – це не саме ідеальне рішення. З’явилося таку думку через погану репутацію старих радянських державних пансіонатів. Зараз же ситуація в корені змінилася, з’явилося багато перевірених приватних хоспісів, які є найкращим варіантом з усіх можливих. Для багатьох важливим є питання вартості, але потрібно враховувати, що оплата послуг хоспісу – це ваша вдячність батькам, які ростили вас і допомагали впродовж усього життя.

Види послуг, що входять у вартість проживання

Будинки для людей похилого віку в Україні надають найрізноманітніші послуги. Серед найголовніших можна виділити:

Повноцінне харчування. Догляд гігієнічного характеру. Спостереження від медичного персоналу. Організація заходів. Проживання в комфортних умовах.

 Є певні моменти, наприклад, постоялець потребує особливого догляду, регулярних процедурах або ще якихось послугах. Справитися з усіма проблемами допоможуть співробітники приватних хоспісів. Пенсіонери будуть взаємодіяти з доброзичливими няньками, сумлінними медсестрами, вони живуть в просторих світлих кімнатах, де є все необхідне обладнання.

Будинки для людей похилого віку вже точно не можна назвати такими закладами, які переслідують виключно комерційні ціни. Вартість проживання вважається мінімальною. Адміністрація змушена оплачувати різні види комунальних послуг, заробітну плату персоналу і так далі. При цьому постояльці можуть розраховувати на отримання найкращого з можливих виходів, смачне харчування, вживання дієтичної і корисної їжі. У приватних пансіонатах присутня вся необхідна інфраструктура для терапії і релаксу, тому ціна на послуги вважається вкрай демократичною.

Чи дійсно будинок для людей похилого віку – відмінний варіант для літніх людей?

Будинки для людей похилого віку вживають усіх заходів, щоб зробити життя постояльців повноцінної, насиченою і цікавою і запропонувати проживають відмінний дозвілля на кшталт настільних ігор, бібліотек, різних занять, які допомагають підтримувати здоров’я на належному рівні. Крім усього іншого, на свята адміністрація нерідко організовує виступи цікавих пенсіонерам артистів.

Постояльці, які здатні самостійно і повноцінно пересуватися, часто ходять на екскурсії, концерти та в театри. Підтримувати інтерес до соціалізації дуже важливо, оскільки без спілкування і активності людина швидко стикається з смутком і апатією, що може привести до проблем зі здоров’ям.

Багато родичів сумніваються, коли віддають бабусю або дідуся в пансіонат. Що ж робити для того, щоб назавжди відкинути сумніви і бути впевненим у виборі? Кращий варіант – дзвінок кваліфікованим менеджерам хоспісу, які точно розкажуть, які послуги надаються в закладі, як ними скористатися і скільки вони коштують. У разі необхідності можна особисто відвідати заклад, щоб переконатися в сумлінності працівників і хороших умовах для проживання.

 

Будинок престарілих Хоспіс