Літнім людям потрібен постійний догляд, увага і турбота. Проте близькі в силу завантаженості на роботі не завжди можуть забезпечити повноцінний догляд своїм бабусям і дідусям. У таких випадках розміщення в хоспісі – це вихід і для літньої людини, і для його родини. Деякі при словах ‘хоспіс’, ‘будинок престарілих’ уявляють собі похмура будівля з сірими стінами, де літнім людям некомфортно і самотньо. Це абсолютно хибна думка, так як наш приватний будинок престарілих пропонує кращі умови проживання, постійну медичну допомогу, догляд і турботу для літніх людей.

 

Що пропонує будинок престарілих

Наш приватний хоспіс має все необхідне для комфортного проживання людей похилого віку:

Затишні кімнати з телевізором, новітньої меблями і всім необхідним. Їдальня з повноцінним харчуванням, в тому числі дієтичним столом для пацієнтів з певними недугами. Кваліфікований медперсонал з багатим досвідом роботи. Цікава організація дозвілля, гуртки за інтересами. В оточенні турботливого медперсоналу постояльці завжди вчасно вживають необхідних ліків, проходять курси оздоровчих процедур, а в разі погіршення самопочуття лікарі і медсестри завжди будуть поруч.

Переваги приватного будинку престарілих

Завдяки кваліфікованому медперсоналу наші постояльці завжди підтримують свій стан здоров’я, а правильний режим дня і збалансоване харчування в їдальні – запорука бадьорості і гарного настрою. Хоспіс розрахований на постояльців всіх категорій, в тому числі інвалідів-колясочників. Людям з обмеженими можливостями завжди допомагають відповідальні і дбайливі санітарки, які кожен день організовують для постояльцеи прогулянки по території хоспісу, допомагають з гігієнічними процедурами та іншими побутовими питаннями.

Родичам не варто побоюватися, що їх бабуся чи дідусь буде відчувати себе самотньо: він завжди буде знаходитися в оточенні однолітків, з якими можна поспілкуватися, пограти в настільні ігри, разом відвідати гурток рукоділля та інші заходи, які проводяться в хоспісі.

У нас прийнятні ціни на проживання, з якими ви можете ознайомитися на сайті в прайс-листі. Ми в обов’язковому порядку складаємо договір з родичами постояльця і ​​завжди підтримуємо з ними зв’язок. Ви завжди можете приїхати і відвідати вашого близької людини, коли вважаєте за потрібне. Якщо ви бажаєте розмістити у нас вашого близької людини, звертайтесь за телефоном або залишайте заявку на сайті.

Дом престарелых Хоспис