«Добре життя» – професійний догляд за людиною старше 80 років

Раніше вважалося, що за старими батьками повинні доглядати їхні діти. На жаль, це не завжди можливо, адже люди похилого віку потребують дуже багато уваги. Лікування, прибирання, приготування страв, допомога в прийомі їжі, походи у магазин, медичні процедури, фізичні вправи, спілкування, піклування про гігієну – час на повноцінний догляд за старенькими знайдеться не в кожного. Якщо ви відчуваєте, що вибиваєтеся з сил, але все одно не можете забезпечити рідній людині гідну старість, зверніться до професіоналів. Догляд за людиною старше 80 років можна довірити спеціалістам пансіонату «Добре життя».

У такому поважному віці в організмі людини проходять серйозні зміни: вона потребує більше уваги медиків, часто не може самостійно себе обслуговувати, страждає від хронічних захворювань і ментальних порушень. Щоб забезпечити гідний догляд своїм бабусям, дідусям чи батькам, краще за все обрати спеціалізовану установу, де вони зустрінуть старість разом з друзями та під пильним наглядом досвідченого медичного персоналу.

Приватний будинок для престарілих «Добре життя» – це світле та привітне місце, де працюють справжні професіонали. Тутешні умови проживання вас не розчарують.

 1. Кваліфіковані доглядальники. Спеціалісти хоспісу – це лікарі з вищою освітою, а також сиділки й няні, що мають досвід роботи. Всі працівники закладу пройшли спеціальну програму навчання з догляду за людьми похилого віку.
 2. Розважальна програма. Пансіонери «Доброго життя» беруть активну участь у соціальному житті. Вони спілкуються із приятелями, читають книги, дивляться телепрограми, а також відвідують цікаві заходи, які влаштовують працівники хоспісу: вікторини, конкурси, творчі вечори тощо.
 3. Санітарний догляд за людиною старше 80 років. Няні будинку престарілих забезпечать усе необхідне: прийом душу, послуги перукаря, допомогу в харчуванні тощо.
 4. Відвідування та спілкування по скайпу. Розпорядок пансіонату має рекомендаційний характер, тому ви зможете відвідати бабусю чи дідуся в будь-який зручний для вас час. Спеціалісти допоможуть людям похилого віку налаштувати скайп для того, щоб за потреби він зміг швидко до вас зателефонувати.
 5. Прибирання і зміна білизни. Співробітники центру вчасно прибирають та провітрюють кімнати. В приміщенні є сучасна система вентиляції.
 6. Безпека. Передбачено заходи безпеки: грузові ліфти, кнопки виклику персоналу, система пожежної сигналізації, камери відеоспостереження. Пенсіонери перебувають під постійним наглядом.
 7. Чотириразове харчування. Меню будинку перестарілих розроблено професійними дієтологами. В раціон входить птиця, фрукти, овочі, морепродукти з високим вмістом йоду й ін. А ось жареної, гострої і жирної їжі на стіл не подають.
 8. Кімнати з новим ремонтом і побутовою технікою на 1-4 людини. Приємні кольори, сучасний дизайн і багато світла – ось що чекає на вас у пансіонаті «Добре життя». В кожному «номері» є телевізор, холодильник, душ, санвузол, стільці, тумбочки та ліжка. Старенькі можуть прикрасити їх приємними речами – картинами, домашніми рослинами, книгами й інш. На території закладу є спільні приміщення, наприклад, вітальня, де люди похилого віку можуть провести час у гарній компанії.

Дізнатися, як оформити догляд за людиною старше 80 років, можна у консультанта пансіонату «Добре життя».

Догляд та лікування людей похилого віку

У пансіонаті «Добре життя» проживають старенькі, що потребують кваліфікованої медичної допомоги. До нас можна звернутися у тому випадку, якщо ваші перестарілі родичі мають важкі хвороби:

 • деменція;
 • інсульт, інфаркт;
 • подагра, артрит;
 • енурез, нетримання;
 • цукровий діабет;
 • хвороба Паркінсона;
 • хвороба Альцгеймера;
 • захворювання опорно-рухового апарату;
 • проблеми похилого віку (ЖКТ, серцево-судинна система, депресія тощо).

Цілодобове спостереження, індивідуальні програми відновлення, гігієнічний догляд (лікування пролежнів, миття, зміна памперсів), наявність спеціального обладнання: коляски, ходунки – в будинку престарілих «Добре життя» є все необхідне для повноцінного догляду за хворими. Фахівці центру допоможуть організувати виїзну консультацію лікарів вузького профілю, забір аналізів та перевезення хворих.

Будинок престарілих Хоспіс