Корисна інформація про приватний хоспіс

Головна

Будинок для людей похилого віку “Добре Життя” для людей після інсульту

Після інсульту мінімальна кількість людей може продовжувати повноцінне життя, обслуговувати себе у всьому самостійно. Рівень ураження може бути найрізноманітнішим, але без сторонньої допомоги фактично неможливо обійтися.

Головна

Догляд за постояльцями зі старечим недоумством

Атрофічні процеси в головному мозку людини можуть відбуватися з найрізноманітніших причин. Особливо сильно до них схильні люди похилого віку. 

 

Пролежні: стадії, лікування, профілактика

Пролежні: стадії, лікування, профілактика

У лежачих хворих однією з найбільших проблем, пов’язаних з доглядом, є пролежні. Для початку давайте з’ясуємо, що таке пролежні. Це пошкодження шкіри і внутрішніх тканин, які з’являються від тривалого лежання в одній позі.

 

Корисна інформація

Перелом шийки стегна – повертаємо людей до повноцінного життя

Перелом шийки стегна – досить поширений вид травмування. Згідно зі статистичними даними, він займає близько 6,5% від загального числа травм, що досить багато. Особливо з огляду на той факт, що смертність становить 20-40%. Цей показник стабільний протягом десятиліть, незважаючи на прогресивні методи лікування.

Корисна інформація

Що являє собою хоспіс: його призначення?

За останні кілька десятиліть в нашому житті з’явилося неймовірна кількість нових визначень і термінів. Хоспіс є одним з них. В такому закладі абсолютно кожен може розраховувати на повноцінний догляд, якісні послуги, турботу і ласку з боку працівників. Більш того, тут пенсіонери не стануть переживати через те, що «напружують» своїх синів і дочок безпорадністю і не дають їм повноцінно проводити час зі своєю сім’єю.

Корисна інформація

Чому не потрібно побоюватися будинків престарілих?

Коли деякі люди чують фразу «будинок престарілих», вони відразу лякаються і стикаються далеко не з найприємнішими асоціаціями. Багато хто вважає, що в подібні заклади відправляють пенсіонерів доживати решту часу. Є і така думка: тут знаходяться пенсіонери, родичі яких не захотіли продовжувати допомагати їм в побуті.

Корисна інформація

Які послуги пропонуються в пансіонатах для літніх?

Багато в нашому соціумі вважають, що пансіонат для людей похилого віку – це не саме ідеальне рішення. З’явилося таку думку через погану репутацію старих радянських державних пансіонатів. Зараз же ситуація в корені змінилася, з’явилося багато перевірених приватних хоспісів, які є найкращим варіантом з усіх можливих.

Условия проживания

Як вибрати приватний будинок престарілих?

Для гарантії комфортної і безтурботного старості близьких людей необхідно грамотно і правильно вибрати пансіонат для людей похилого. Є маса способів, що дозволяють ознайомитися з умовами таких закладів. Навіть заочно вийде ознайомитися з великою кількістю відомостей. Обов’язково необхідно вивчити поради, завдяки яким в подальшому можна буде розраховувати на комфортні умови.

Условия проживания

Чому люди вибирають приватні, а не державні хоспіси?

Приватні хоспіси Києва – це медичні установи, куди кладуть людей, які вже не можуть самостійно доглядати за собою і виконувати навіть побутові завдання. У подібних закладах медики спостерігають за людьми, доглядають за ними і надають медичну допомогу, щоб полегшити стан здоров’я.

Будинок престарілих Хоспіс