Стареча деменція – це важке нейродегенеративне захворювання. У хворих знижуються когнітивні здібності і погіршується пам’ять, а також спостерігається втрата орієнтації в просторі і галюцинації. Літня людина регулярно висловлює неадекватні ідеї, які можуть сильно зачіпати оточуючих. Не всім родичам вдається прийняти той факт, що слова старого вже не можна сприймати всерйоз … Коли настає остання стадія хвороби, людина повністю втрачає зв’язок з реальністю, перестає говорити і постійно здійснює дивні вчинки. Його свідомість згасає, а тіло «живе» окремо від мозку. В такому стані хворий може нашкодити і собі, і оточуючим.

Старий, який страждає від недоумства, втрачає здатність доглядати за собою самостійно. Родичі не можуть забезпечити йому повноцінний догляд, адже стан хворого потрібно контролювати постійно, а на це потрібно дуже багато сил, часу і нервів. Та й не кожна людина зможе довго спостерігати за старим, особистість якого руйнується. Єдиний спосіб підвищити якість життя старого – це пансіонати для хворих на деменцію.

Пансіонат для людей похилого віку з деменцією - подбайте про своїх близьких

Як працюють пансіонати для літніх з деменцією «Добре життя»

У будинку для літніх людей працює кваліфікований персонал, який має всі необхідні знання і навички по догляду за хворими деменцією. Фахівці чуйно і терпляче ставляться до пансіонерами і постійно стежать за їх фізичним і психічним станом. Програма пансіонату для хворих з деменцією включає:

 • чіткий розпорядок дня;
  повноцінне харчування (доглядальниця годує людину, яка не може цього зробити самостійно);
 • прогулянки на свіжому повітрі на території будинку для людей похилого віку в супроводі доглядальниці;
 • своєчасні походи в туалет (люди з деменцією про це часто забувають) і гігієнічні процедури для лежачих хворих;
 • цілодобове спостереження за хворим і запобігання вчиненню небезпечних вчинків ( «прогулянка в невідомому напрямку», спроби з’їсти неїстівні предмети і т.д.)
 • цікаве дозвілля, програму якого складають в індивідуальному порядку;
 • дотримання особистої гігієни;
 • програма відновлювальних процедур;
 • медичне обслуговування на гідному рівні.

Будинок пристарілих з деменцією «Добре життя» – безпечне проживання

Територія пансіонату обладнана всіма необхідними системами для забезпечення безпеки постояльців:

 • камери відеоспостереження;
 • кнопки виклику;
 • сучасна система вентиляції;
 • пожежна сигналізація.

Безпека хворих на деменцію істотно залежить від їх психічного стану, тому пацієнтів регулярно відвідує психіатр пансіонату для літніх з деменцією. Він коригує програму медичного супроводу та відновлювальних процедур виходячи з висновків, зроблених в результаті обстеження.

Пансіонат для літніх з деменцією: умови проживання

Звертайтеся до професіоналів, і вони подбають про те, щоб якість життя ваших рідних підвищилося. Цьому сприяють такі моменти.

 1. Процедури. У комплекс входить постійний супровід пацієнта під час життя в пансіонаті. Персонал забезпечує фізичні заняття і відновлювальні процедури.
 2. Харчування. Професійний дієтолог складе індивідуальне меню з урахуванням особливостей здоров’я людини і його фізичного стану. У раціон постояльців пансіону входить м’ясо птиці, морепродукти, овочі, крупи і фрукти. Страви «одного дня» містять добову норму білків, вуглеводів, вітамінів і мікроелементів, які потрібні організму людини для повноцінного функціонування.
 3. Санаторні умови. Хворі проживають в комфортних кімнатах з душем, туалетом, телевізором і холодильником. Інтер’єр розроблений з урахуванням особливостей сприйняття реальності людиною зі зниженими когнітивними здібностями.

Стареча деменція – це не вирок для хворого і його родичів. Доручіть турботу про рідну людину професіоналам хоспісу «Добре життя». Так ви зробите для рідної людини набагато більше, ніж якщо приймете рішення присвятити роки свого життя догляду за хворим.

Будинок престарілих Хоспіс