Геріатричний пансіонат «Добре життя» – подаруйте рідним щасливу старість


Про Нас

Наші пансіонати для людей похилого віку знаходяться в 5 містах України:

Час йде, і дорогі нашому серцю люди, на жаль, не молодіють. Деякі пенсіонери похилого віку втрачають навички догляду за собою. Вони забувають поїсти і прийняти ліки, рідко виходять на вулицю і виявляються в соціальній ізоляції. І як би нам не хотілося постійно бути поруч з батьками, бабусями і дідусями, робочий графік часто не дозволяє цього зробити.

Якщо ви хочете забезпечити улюбим літнім родичам щасливу старість і повноцінний догляд, геріатричний пансіонат «Добре життя» – найкраще рішення. Це стане гідною подякою за тепло і любов, які вони довгі роки дарували вам.

 

Комфортні умови для людей похилого віку

Геріатричний пансіонат – це приватний центр, де все облаштовано з урахуванням потреб людей похилого мешканців. У нашому будинку для літніх людей пенсіонерам буде по-домашньому затишно, цікаво і комфортно!

 

Повноцінне харчування

Про Нас

У людей похилого віку часто не вистачає сил на похід в супермаркет і приготування смачних і корисних страв. Разом з тим діти і внуки часто не встигають забезпечувати літніх родичів повноцінне харчування. У «Добре життя» ваші діди харчуватися краще, ніж удома. Меню розроблено професійними дієтологами з урахуванням хронічних хвороб і поточного стану постояльців. В різноманітний щоденний раціон включені корисні каші, багато свіжих фруктів, птиця і риба.

Щира турбота

Турботливі фахівці пансіонату ненав’язливо і делікатно забезпечать постояльцям потрібний догляд: лазневі процедури, послуги перукаря, допоможуть з прийомами їжі і гардеробом. Запорука гарного самопочуття людей на пенсії – якісне медичне обслуговування. Всі постояльці нашого геріатричного пансіонату постійно знаходяться під контролем уважного медичного персоналу і своєчасно отримують терапевтичну допомогу.

Спілкування і соціалізація

Головна проблема похилого віку – це соціальна ізоляція. Саме через відсутність спілкування та соціальної активності у людей похилого віку погіршуються когнітивні здібності і зникає воля до життя. Мешканці пансіонату будуть спілкуватися зі своїми однолітками кожен день. Вони зможуть разом проводити дозвілля, обговорювати цікаві для них теми, дивитися телепрограми або фільми. В установі регулярно проводяться культурні заходи, в яких кожен може проявити свої таланти.

Про Нас

Лікування та відновлення

Багато літніх людей страждають від хронічних захворювань. Вони потребують постійної підтримки та медичної допомоги. Співробітники пансіонату стежитимуть за психологічним та фізичним станом пансіонерів: міряти тиск, проводити діагностику і контролювати, чи слід людина рекомендацій лікаря. У нас є спеціально обладнані палати для пацієнтів, які проходять реабілітацію після інсульту або перелому шийки стегна. Геріатричний центр облаштований всім необхідним для догляду за людьми з деменцією, хворобою Паркінсона або Альцгеймера.

Дозвілля

Дітям і онукам часто не вистачає часу на те, щоб забезпечити якісний та цікаве дозвілля своїм старим батькам. У нашому центрі вони зможуть читати книги, займатися улюбленими хобі або просто відпочивати в загальній вітальні. Співробітники геріатричного центру регулярно проводять цікаві заходи для підтримки м’язового тонусу, мозкової активності, розвитку дрібної моторики рук, пам’яті і когнітивних здібностей. Постояльці можуть стати їх учасниками за власним бажанням.

Прогулянки

Багато людей на пенсії мріють про близькість до природи. Всі наші філії знаходяться в зеленій зоні. Пансіонер зможуть гуляти в саду, приймати сонячні ванни за чашкою чаю і читати на свіжому повітрі. Близькість до природи і спокійна атмосфера – саме те, що потрібно для реабілітації і відновлення.

Відпочинок в старості – це не привілей, а необхідність! Але щаслива старість для людей, які не можуть себе забезпечити, можлива тільки за умови повноцінного догляду за ними. Геріатричний пансіонат – це найкраще, що ви можете зробити для своїх рідних в похилому віці. Звертайтеся в «Добру життя», і ваші родичі знову відчують себе потрібними!

Розклад дня

08.00 — 09.00

Підйом

Сонце заглядає у вікна, запрошуючи зустріти новий день. Час вставати!

 

09.00 — 10.00

Cніданок

З кухні доноситься аромат смачного сніданку. Через кілька хвилин постояльці зберуться у вітальні. Тим, хто за станом здоров’я не може покинути кімнату, персонал надає допомогу при годуванні.

 

10.00 — 11.30

Оздоровчі процедури

Після сніданку потрібно прийняти ліки.

 

11.30 — 13.00

Час дозвілля

Хтось уже бере пензлик, хтось розташувався перед телевізором, щоб дізнатися останні новини, а хтось вирушив на прогулянку.

 

13.00 — 14.00

Обід

Прийшов час щільно пообідати і поділитися враженнями минулого ранку.

 

14.00 — 15.00

Післяобідній відпочинок

Для літнього віку важливо розумне поєднання активної діяльності і відпочинку.

 

15.00 — 18.00

Дозвілля та прогулянка

Саме час посидіти на лавочці у внутрішньому дворику, за чашкою чаю поніжитися на сонечку. Це час так само передбачено для візитів і спілкування з родичами і знайомими.

 

16.30

Полудень

За бажанням

 

18.00 — 19.00

Вечеря

Легкий і поживний вечерю відновить сили.

 

19.00 — 20.30

Оздоровчі процедури

Прийом препаратів і підготовка до сну.

 

20.30 — 21.00

Пізня вечеря

Домашнє печиво і гаряче молоко з ложечкою меду, що може бути краще для міцного сну!

 

22.00 — 08.00

Нічний сон

Завтра буде новий день і нові захоплення.

 

Звертаємо Вашу увагу, що розпорядок дня носить тільки рекомендаційний порядок. Наші постояльці самі вирішують для себе, варто його дотримуватися чи ні. Навіть якщо хтось із постояльців вирішить поспати під час прийому пиши, то після того як він прокинеться – буде обов’язково погодую!

У нас постійно проводяться дозвільні заходи для розвитку пам’яті, дрібної моторики рук, працетерапії та т.д. для підтримки активної мозкової діяльності і м’язового тонусу, податкових зобов’язань виключно за бажанням постояльців або їх родичів.

Будинок престарілих Хоспіс