"Добре життя" у Дніпрі
Сучасні бабусі та дідусі все життя працювали, прагнучи «поставити на ноги» своїх дітей та онуків. І тепер, коли вони вже не можуть повноцінно подбати про себе, ми маємо забезпечити їм справді щасливу старість. Це не завжди можливо в домашніх умовах, адже часто через насичений робочий графік ми не встигаємо організувати своїм старим родичам цікаве та насичене дозвілля. На жаль, часто мова про культурний відпочинок взагалі не йде – встигнути купити бабусі продукти і допомогти їй прибрати в будинку.
Найкращі умови для комфортного життя
Якщо ви розумієте, що на догляд за людиною похилого віку не вистачає ні сил, ні часу, будинок
літніх людей у Дніпрі «Добре життя» візьме всі турботи на себе. У Європі приватні будинки для літніх людей давно
вважаються оптимальним варіантом організації цікавого та насиченого життя пенсіонерів. На щастя, в
Україні теж з’явилися добрі приватні установи, де українці можуть гідно зустріти та провести
старість. Пансіонат «Добре Життя» – це світле, затишне місце, де старий відчуватиме
себе анітрохи не гірше, ніж удома.
Ми розуміємо, що віддаючи свою рідну людину у приватний хоспіс, ви хочете бути впевненими, що вона отримає кращий догляд та турботу. І якщо вдома вам часто не вистачало часу на елементарні речі, наприклад, ігри, розмови та спільні прогулянки, то в нашому пансіонаті весь день організовано так, щоб людина у віці відчувала себе оточеною турботою та увагою.
- Повага. Співробітники будинку для літніх людей у Дніпрі вміють правильно спілкуватися з людьми похилого віку.
- Дозвілля. Наші пацієнти постійно бувають на культурних заходах та кіносеансах. Вони беруть участь у групових іграх та вікторинах, читають книги, а також не забувають про своє хобі. До речі, одне з найулюбленіших захоплень гостей центру – це домашні улюбленці. Так-так, у нас це дозволено!
- Саморозвиток. Пансіонери постійно навчаються чогось нового (наприклад, малювати) та відвідують заняття з саморозвитку, адже отримання нових знань допомагає підтримувати інтерес до життя. Крім того, люди похилого віку регулярно відвідують спортивні заходи і хоча б раз на день регулярно виконують спеціальні фізичні вправи для підтримки фізичної та розумової активності.
- Догляд. Наш будинок для людей похилого віку у Дніпропетровську – це затишне та приємне місце. Співробітники центру для людей похилого віку постійно стежать за фізичним та психологічним станом пансіонерів. Вони забезпечують виконання необхідних процедур (стрижка, гоління, лазневі процедури), а також виконання медичних розпоряджень.
- Спокій і тиша. Пансіонат знаходиться в тихому місці, тому люди похилого віку зможуть гуляти в саду і дихати свіжим повітрям, коли вони цього захочуть.
- Облаштування палат. Будинок для літніх людей (Дніпропетровськ) адаптований під потреби людей з хронічними хворобами та особливими потребами. Планування, інтер’єр, меблі враховують фізичні особливості пенсіонерів, інвалідів та пацієнтів із тяжкими захворюваннями.
Распорядок дня
Звертаємо Вашу увагу, що порядок дня носить лише рекомендаційний порядок. Наші постояльці
самі вирішують собі, варто його дотримуватися чи ні. Навіть якщо хтось із гостей вирішить поспати в
час прийому пиши, то після того, як він прокинеться – буде обов’язково погодований!
Сонце заглядає у вікна запрошуючи зустріти новий день. Час вставати!
З кухні доноситься аромат смачного сніданку. За кілька хвилин постояльці зберуться у вітальні. Тим, хто за станом здоров’я не може залишити кімнату, персонал надає допомогу під час годування.
Після сніданку слід прийняти ліки.
Хтось уже бере пензлик, хтось розташувався перед телевізором, щоб дізнатися про останні новини, а хтось вирушив на прогулянку.
Настав час щільно пообідати і поділитися враженнями ранку.
Для літнього віку важливим є розумне поєднання активної діяльності та відпочинку.
Саме час посидіти на лавці у внутрішньому дворику, за філіжанкою чаю поніжитися на сонечку. Цей час також передбачено для візитів та спілкування з родичами та знайомими.
За бажанням
Легка та поживна вечеря відновить сили.
Прийом препаратів та підготовка до сну.
Домашнє печиво та гаряче молоко з ложечкою меду, що може бути кращим для міцного сну!
Завтра буде новий день та нові захоплення.
Ті будні, які приходять разом із зрілим віком, часто не приносять радості, оскільки рідні та близькі не можуть приділяти достатньо уваги, зайняті своїми справами. І в цьому випадку будинок похилого віку може стати прекрасним рішенням. Розміщення тут – аналогічне до перебування в санаторії, де літня людина може поправити своє здоров’я і не почуватися самотньою.
Наш будинок для літніх людей – це заклад високого рівня, в якому надання всіх послуг виведено на принципово новий рівень.
Фахівці
Працюючі кадри проходять відбір щодо їх професійних, а й особистісних характеристик. Важливим критерієм є вміння співробітників виявляти людяність і турботу щодо людей похилого віку. Особливістю цього будинку для літніх людей є, що він має у своєму складі широке коло соціальних працівників. До їхніх обов’язків входить проведення організаційних заходів різного виду.
Доглядальниці крім звичайного прибирання за проживаючими також виконують функції постійного спілкування з постояльцями. При виявленні будь-яких невдоволень та побажань вони передають інформацію керівництву, яке втілюється у моментальні терміни відповідно до побажань для людей похилого віку.
Лікарі завжди оглянуть та уважно вислухають пацієнтів, після чого призначать відповідне лікування. Кадрові структури також наповнені і психологами, завдання яких входить підтримання позитивного емоційного стану та усунення особистісних переживань.
Кожен службовець будинку для людей похилого віку — це фахівець у своїй справі. Висококласні лікарі, що мають вищу освіту з предметів їхньої спеціалізації; відповідальні няні та доглядальниці, які мають досвід роботи в
професії. Весь штат співробітників освоює програми спеціальної підготовки, проходить курси
підвищення кваліфікації та тренінги професійного особистісного зростання.
Фахівцями розроблялися спеціальні методики, результати яких показали, що багато хвороб
не лише сповільнили темпи свого розвитку, а й повністю перестали турбувати хворих осіб.
Вартість проживання
Часто задавані питання
Залежно від бажання постояльця він може розміститися в одиночному номері. Також є кімнати, в яких проживає до п’яти осіб. Обстановка адаптована під потреби людей із особливими потребами. У номері є холодильник, телевізор, санвузол.
Літнім людям має бути комфортно, родичам можна навіть приїжджати в гості. Приватний хоспіс – не закритий заклад, але тут дотримуються розпорядку дня. Відвідування родичів дозволено з 10.00 до 22.00 у будь-який день тижня.
Заклад має бути комфортним та безпечним. Слід з’їздити на місце, щоб побачити територію та постояльців. Приватний хоспіс має бути розташований у чистій зоні, але недалеко від родичів, щоб вони могли відвідувати літню людину частіше.
У мальовничій та чистій частині міста розташована філія приватного хоспісу “Добре життя”. На території розташований сад, гуляти в якому можна будь-якої пори року. Поруч розташована зручна транспортна розв’язка, для родичів не важко буде дістатися сюди для відвідування літньої людини.
У мінімальну вартість входить проживання в номері з кількома сусідами, харчування, дозвілля. Сума проживання збільшується, якщо номер розрахований на одну-дві особи. Також сплачуються додаткові послуги: масаж, медичні заняття та інше.
З людьми похилого віку, які проживають у приватному хоспісі, постійно працюють психологи. Деякі люди переживають через нові умови, інші відчувають самотність та непотрібність. Фахівці допомагають упоратися з проблемами та покращити психоемоційний стан.
Для того, щоб літня людина відчувала себе комфортно в будинку для літніх людей, потрібно заздалегідь обговорити з нею переїзд. Бажано з’їздити на екскурсію, подивитися на кімнати, познайомитися з персоналом та постояльцями. Якщо стара людина не хоче переїжджати – стан здоров’я може погіршитися.
Коли людина переїжджає з дому, знадобиться медкарта, довідка від терапевта, заява та паспорт постояльця та людини, з якою буде укладено договір на надання послуг. Якщо постоялець приїхав із лікувального закладу, буде потрібна виписка. Обов’язково потрібно пройти флюорографію та здати аналізи.