phone

Хоспіс “Добре Життя” у Києві

Сучасні бабусі та дідусі все життя працювали, прагнучи «поставити на ноги» своїх дітей та онуків. І тепер, коли вони вже не можуть повноцінно подбати про себе, ми маємо забезпечити їм справді щасливу старість. Це не завжди можливо в домашніх умовах, адже часто через насичений робочий графік ми не встигаємо організувати своїм старим родичам цікаве та насичене дозвілля. На жаль, часто мова про культурний відпочинок взагалі не йде – встигнути купити бабусі продукти і допомогти їй прибрати в будинку.

Ми в Києві

Найкращі умови для комфортного життя

Якщо ви розумієте, що на догляд за людиною похилого віку не вистачає ні сил, ні часу, будинок для літніх людей у ​​Дніпрі «Добра життя» візьме всі турботи на себе. У Європі приватні будинки для людей похилого віку давно вважаються оптимальним варіантом організації цікавого та насиченого життя пенсіонерів. На щастя, в Україні теж з’явилися добрі приватні установи, де українці можуть гідно зустріти та провести старість. Пансіонат «Добре Життя» – це світле, затишне місце, де старий почуватиметься анітрохи не гірше, ніж удома.

 

Ми розуміємо, що віддаючи свою рідну людину у приватний хоспіс, ви хочете бути впевненими, що вона отримає кращий догляд та турботу. І якщо вдома вам часто не вистачало часу на елементарні речі, наприклад, ігри, розмови та спільні прогулянки, то в нашому пансіонаті весь день організовано так, щоб людина у віці відчувала себе оточеною турботою та увагою.

 

Повага. Співробітники будинку для літніх людей у ​​Дніпрі вміють правильно спілкуватися з людьми похилого віку.
Дозвілля. Наші пацієнти постійно бувають на культурних заходах та кіносеансах. Вони беруть участь у групових іграх та вікторинах, читають книги, а також не забувають про своє хобі. До речі, одне з найулюбленіших захоплень гостей центру – це домашні улюбленці. Так-так, у нас це дозволено!
Саморозвиток. Пансіонери постійно навчаються чогось нового (наприклад, малювати) та відвідують заняття з саморозвитку, адже отримання нових знань допомагає підтримувати інтерес до життя. Крім того, люди похилого віку регулярно відвідують спортивні заходи і хоча б раз на день регулярно виконують спеціальні фізичні вправи для підтримки фізичної та розумової активності.
Догляд. Наш будинок для людей похилого віку у Дніпропетровську – це затишне та приємне місце. Співробітники центру для людей похилого віку постійно стежать за фізичним та психологічним станом пансіонерів. Вони забезпечують виконання необхідних процедур (стрижка, гоління, процедури для лазні), а також виконання медичних приписів.
Спокій і тиша. Пансіонат знаходиться в тихому місці, тому люди похилого віку зможуть гуляти в саду і дихати свіжим повітрям, коли вони цього захочуть.
Облаштування палат. Будинок для літніх людей (Дніпропетровськ) адаптований під потреби людей з хронічними хворобами та особливими потребами. Планування, інтер’єр, меблі враховують фізичні особливості пенсіонерів, інвалідів та пацієнтів із тяжкими захворюваннями.

Розклад дня

Звертаємо Вашу увагу, що порядок дня носить лише рекомендаційний порядок. Наші постояльці самі вирішують для себе, чи варто його дотримуватися чи ні. Навіть якщо хтось із постояльців вирішить поспати під час прийому пиши, то після того, як він прокинеться – буде обов’язково погодований!

08:00 — 09:00
Підйом

Сонце заглядає у вікна запрошуючи зустріти новий день. Час вставати!

09:00 — 10:00
Сніданок

З кухні доноситься аромат смачного сніданку. За кілька хвилин постояльці зберуться у вітальні. Тим, хто за станом здоров’я не може залишити кімнату, персонал надає допомогу під час годування.

10:00 — 11:30
Оздоровчі процедури

Після сніданку слід прийняти ліки.

11:30 — 13:00
Час дозвілля

Хтось уже бере пензлик, хтось розташувався перед телевізором, щоб дізнатися про останні новини, а хтось вирушив на прогулянку.

13:00 — 14:00
Обід

Настав час щільно пообідати і поділитися враженнями ранку.

14:00 — 15:00
Післяобідній відпочинок

Для літнього віку важливим є розумне поєднання активної діяльності та відпочинку.

15:00 — 18:00
Дозвілля та прогулянка

Саме час посидіти на лавці у внутрішньому дворику, за філіжанкою чаю поніжитися на сонечку. Цей час також передбачено для візитів та спілкування з родичами та знайомими.

16:30
Полудень

За бажанням

18:00 — 19:00
Вечеря

Легка та поживна вечеря відновить сили.

19:00 — 20:30
Оздоровчі процедури

Прийом препаратів та підготовка до сну.

20:30 — 21:00
Пізня вечеря

Домашнє печиво та гаряче молоко з ложечкою меду, що може бути кращим для міцного сну!

22:00 — 08:00
Нічний сон

Завтра буде новий день та нові захоплення.

Ті будні, які приходять разом із зрілим віком, часто не приносять радості, оскільки рідні та близькі не можуть приділяти достатньо уваги, зайняті своїми справами. І в цьому випадку будинок похилого віку може стати прекрасним рішенням. Розміщення тут – аналогічне до перебування в санаторії, де літня людина може поправити своє здоров’я і не почуватися самотньою.

Наш будинок для літніх людей – це заклад високого рівня, в якому надання всіх послуг виведено на принципово новий рівень.

Фахівці

Працюючі кадри проходять відбір щодо їх професійних, а й особистісних характеристик. Важливим критерієм є вміння співробітників виявляти людяність і турботу щодо людей похилого віку. Особливістю цього будинку для літніх людей є, що він має у своєму складі широке коло соціальних працівників. До їх обов’язків входить проведення організаційних заходів різного виду.

Доглядальниці крім звичайного прибирання за проживаючими також виконують функції постійного спілкування з постояльцями. При виявленні будь-яких невдоволень та побажань вони передають інформацію керівництву, яке втілюється у моментальні терміни відповідно до побажань для людей похилого віку.

Лікарі завжди оглянуть та уважно вислухають пацієнтів, після чого призначать відповідне лікування.

Кадрові структури також наповнені і психологами, завдання яких входить підтримання позитивного емоційного стану та усунення особистісних переживань.

Лебедєва Валентина Омелянівна
Практикуючий, ведучий психолог

Кожен службовець будинку для людей похилого віку — це фахівець у своїй справі. Висококласні лікарі, які мають вищу освіту з предметів їхньої спеціалізації; відповідальні няні та доглядальниці, які мають досвід роботи у професії. Весь штат співробітників освоює програми спеціальної підготовки, проходить курси підвищення кваліфікації та тренінги професійного особистісного зростання.

Фахівцями розроблялися спеціальні методики, результати яких показали, що багато хвороб не тільки сповільнили темпи свого розвитку, а й повністю перестали турбувати хворих.

Вартість проживання

Як дістатися

Адреса пансіонату:
Проспект Валерія Лобановського 52
Опис того, як дістатися до пансіонату на конкретному виді транспорту з адресами
Опис того, як дістатися до пансіонату на конкретному виді транспорту з адресами
Опис того, як дістатися до пансіонату на конкретному виді транспорту з адресами

Часто задавані питання

У пансіонаті користуються найсучаснішими методами реабілітації. При цьому виконують фізіотерапевтичні процедури та лікувальний масаж. Не меншим ефектом відрізняється психотерапія, завдяки якій до пацієнта повертається бажання жити.

Співробітники постійно стежать за станом здоров’я та своєчасним прийомом ліків. Фахівці вибирають програму реабілітації в індивідуальному порядку. Для того, щоб пацієнту було зручніше, користуються багатофункціональними ліжками, щоб уникнути пролежнів – спеціальними матрацами.

Цілодобово проводиться моніторинг стану здоров’я гостей. За потреби виконується побутовий догляд. Співробітники стежать, щоб не утворилися пролежні та попрілості у лежачих пацієнтів. Робота з психологом допомагає уникнути появи депресії чи агресивного стану.

Постояльці не лише спілкуються з іншими людьми, для них постійно вигадують цікаві розваги. Є можливість відвідування пікніків, майстер-класів, концертів, літературних вечорів, кінопоказів, різноманітних гуртків та багато іншого.

Якщо людина лежача – їй забезпечується комплексний догляд. Усі заходи підбирають з урахуванням особливостей організму та стану здоров’я. Постояльцям виконують масаж, вони займаються гімнастикою та лікувальною фізкультурою. За потреби виконується реабілітація та різні медичні маніпуляції.

У приватному хоспісі “Добре життя” працюють з пацієнтами, які мають слабоумство. Такі постояльці постійно перебувають під наглядом. Вони забезпечені якісним харчуванням та допомогою при виконанні гігієнічних процедур. Постояльці відвідують заняття для розвитку пам’яті.

Як тільки постоялець заселяється у приватний хоспіс, з ним зустрічається дієтолог. Для розробки якісного та смачного раціону він з’ясовує стан організму, вид захворювань, смакові уподобання та багато іншого. В результаті страви будуть дієтичними та одночасно містити всі необхідні поживні речовини.

Слід наперед підготувати список із зазначенням деталей стану здоров’я, хронічних захворювань. Не варто забувати про улюблені заняття, основні звички, продукти, яким людина віддає перевагу. Заздалегідь варто особисто оглянути територію та номери.