phone

Ціни

 

Приватний Дім для людей похилого віку «Добре Життя» пропонує людям похилого віку, яким з різних причин потрібен особливий догляд, гідні умови проживання, постійна турбота та грамотно організоване дозвілля.

Розрахунок вартості послуг залежить від багатьох факторів, тому остаточно формується після об’єктивної оцінки кожного конкретного випадку. Перед заселенням у родичів є можливість поставити персоналу будь-які питання та переконатися в тому, що максимальний комфорт людям похилого віку тут надається за цілком доступними цінами.

forms
Заявка

Часто задавані питання

Залежно від стану людини формується перелік необхідних послуг. Мінімальна вартість складає 300 грн/ на добу, до неї входить харчування, проживання, контроль за станом здоров’я, допомога працівників. Необхідно враховувати, що реабілітація та інші спеціалізовані процедури не належать до базової вартості.

Для цього достатньо зв’язатися з менеджером по телефону. Можна зателефонувати самостійно або залишити форму на сайті. Якщо залишити йому докладну інформацію про людину похилого віку – фахівець може зробити попередній розрахунок, щоб бюджет був більш зрозумілим.

Потрібен мінімальний пакет документів. Попередньо треба здати загальний аналіз крові, аналіз на наявність інфекційних захворювань, пройти флюорографію, отримати довідку у терапевта про чистоту епідоточення. При надходженні з лікарні буде потрібна виписка. Також подають заяву та копію паспорта.

Достатньо подивитися на сайті приватного хоспісу “Добре життя”, де вказані адреси обох філій, маршрути різного транспорту. За потреби можна зв’язатися з менеджером, він дасть пораду як дістатися швидко та без проблем не тільки у столиці, а й в інших містах.

У приватний хоспіс приймають людей, у яких діагностовані патології серцево-судинної системи, пошкодження кінцівок, порушення мозкового кровообігу, неврастенію, злоякісні пухлини, артеріальну гіпертонію, варикоз, ендокринні та інші захворювання.

При розробці блюд враховують вік пацієнтів та їх смакові уподобання. До раціону включені всі необхідні мікроелементи. Також регулюється кількість жирів. М’ясо представлене дієтичною куркою та індичкою. У складанні меню бере участь дієтолог.

Приватний будинок для літніх людей орієнтований на близькість до природи. Постояльці можуть читати та гуляти на свіжому повітрі, для цього є гарний сад. Постійно проводять різноманітні майстер-класи, пацієнти можуть займатися хобі. Розважальні програми допоможуть підняти настрій.

Стати постояльцем може людина, здатна оплатити послуги. У хоспісі проводять реабілітацію навіть у дуже складних випадках. Співробітники забезпечують турботу та медичний контроль. Майбутній постоялець не повинен мати інфекційних захворювань та інших хвороб, через які можуть постраждати інші люди.