phone

“Добре Життя” у Вінниці

Сучасні бабусі та дідусі все життя працювали, прагнучи «поставити на ноги» своїх дітей та онуків. І тепер, коли вони вже не можуть повноцінно подбати про себе, ми маємо забезпечити їм справді щасливу старість. Це не завжди можливо в домашніх умовах, адже часто через насичений робочий графік ми не встигаємо організувати своїм старим родичам цікаве та насичене дозвілля. На жаль, часто мова про культурний відпочинок взагалі не йде – встигнути купити бабусі продукти і допомогти їй прибрати в будинку.

Вінниця

Найкращі умови для комфортного життя

Якщо ви розумієте, що на догляд за людиною похилого віку не вистачає ні сил, ні часу, будинок
літніх людей у Вінниці «Добре життя» візьме всі турботи на себе. У Європі приватні будинки для літніх людей давно
вважаються оптимальним варіантом організації цікавого та насиченого життя пенсіонерів. На щастя, в
Україні теж з’явилися добрі приватні установи, де українці можуть гідно зустріти та провести
старість. Пансіонат «Добре Життя» – це світле, затишне місце, де старий відчуватиме
себе анітрохи не гірше, ніж удома.

Ми розуміємо, що віддаючи свою рідну людину у приватний хоспіс, ви хочете бути впевненими, що вона отримає кращий догляд та турботу. І якщо вдома вам часто не вистачало часу на елементарні речі, наприклад, ігри, розмови та спільні прогулянки, то в нашому пансіонаті весь день організовано так, щоб людина у віці відчувала себе оточеною турботою та увагою.

  • Повага. Співробітники будинку для літніх людей у Вінниці вміють правильно спілкуватися з людьми похилого віку.
  • Дозвілля. Наші пацієнти постійно бувають на культурних заходах та кіносеансах. Вони беруть участь у групових іграх та вікторинах, читають книги, а також не забувають про своє хобі. До речі, одне з найулюбленіших захоплень гостей центру – це домашні улюбленці. Так-так, у нас це дозволено!
  • Саморозвиток. Пансіонери постійно навчаються чогось нового (наприклад, малювати) та відвідують заняття з саморозвитку, адже отримання нових знань допомагає підтримувати інтерес до життя. Крім того, люди похилого віку регулярно відвідують спортивні заходи і хоча б раз на день регулярно виконують спеціальні фізичні вправи для підтримки фізичної та розумової активності.
  • Догляд. Наш будинок для людей похилого віку у Вінниці – це затишне та приємне місце. Співробітники центру для людей похилого віку постійно стежать за фізичним та психологічним станом пансіонерів. Вони забезпечують виконання необхідних процедур (стрижка, гоління, лазневі процедури), а також виконання медичних розпоряджень.
  • Спокій і тиша. Пансіонат знаходиться в тихому місці, тому люди похилого віку зможуть гуляти в саду і дихати свіжим повітрям, коли вони цього захочуть.
  • Облаштування палат. Будинок для літніх людей (Вінниця) адаптований під потреби людей з хронічними хворобами та особливими потребами. Планування, інтер’єр, меблі враховують фізичні особливості пенсіонерів, інвалідів та пацієнтів із тяжкими захворюваннями.

Розклад дня

Звертаємо Вашу увагу, що порядок дня носить лише рекомендаційний порядок. Наші постояльці
самі вирішують собі, варто його дотримуватися чи ні. Навіть якщо хтось із гостей вирішить поспати в
час прийому пиши, то після того, як він прокинеться – буде обов’язково погодований!

08:00 — 09:00
Підйом

Сонце заглядає у вікна запрошуючи зустріти новий день. Час вставати!

09:00 — 10:00
Сніданок

З кухні доноситься аромат смачного сніданку. За кілька хвилин постояльці зберуться у вітальні. Тим, хто за станом здоров’я не може залишити кімнату, персонал надає допомогу під час годування.

10:00 — 11:30
Оздоровчі процедури

Після сніданку слід прийняти ліки.

11:30 — 13:00
Час дозвілля

Хтось уже бере пензлик, хтось розташувався перед телевізором, щоб дізнатися про останні новини, а хтось вирушив на прогулянку.

13:00 — 14:00
Обід

Настав час щільно пообідати і поділитися враженнями ранку.

14:00 — 15:00
Післяобідній відпочинок

Для літнього віку важливим є розумне поєднання активної діяльності та відпочинку.

15:00 — 18:00
Дозвілля та прогулянка

Саме час посидіти на лавці у внутрішньому дворику, за філіжанкою чаю поніжитися на сонечку. Цей час також передбачено для візитів та спілкування з родичами та знайомими.

16:30
Полудень

За бажанням

18:00 — 19:00
Вечеря

Легка та поживна вечеря відновить сили.

19:00 — 20:30
Оздоровчі процедури

Прийом препаратів та підготовка до сну.

20:30 — 21:00
Пізня вечеря

Домашнє печиво та гаряче молоко з ложечкою меду, що може бути кращим для міцного сну!

22:00 — 08:00
Нічний сон

Завтра буде новий день та нові захоплення.

Ті будні, які приходять разом із зрілим віком, часто не приносять радості, оскільки рідні та близькі не можуть приділяти достатньо уваги, зайняті своїми справами. І в цьому випадку будинок похилого віку може стати прекрасним рішенням. Розміщення тут – аналогічне до перебування в санаторії, де літня людина може поправити своє здоров’я і не почуватися самотньою.

 

Наш будинок для літніх людей – це заклад високого рівня, в якому надання всіх послуг виведено на принципово новий рівень.

Фахівці

Працюючі кадри проходять відбір щодо їх професійних, а й особистісних характеристик. Важливим критерієм є вміння співробітників виявляти людяність і турботу щодо людей похилого віку. Особливістю цього будинку для літніх людей є, що він має у своєму складі широке коло соціальних працівників. До їхніх обов’язків входить проведення організаційних заходів різного виду.

Доглядальниці крім звичайного прибирання за проживаючими також виконують функції постійного спілкування з постояльцями. При виявленні будь-яких невдоволень та побажань вони передають інформацію керівництву, яке втілюється у моментальні терміни відповідно до побажань для людей похилого віку.

Лікарі завжди оглянуть та уважно вислухають пацієнтів, після чого призначать відповідне лікування. Кадрові структури також наповнені і психологами, завдання яких входить підтримання позитивного емоційного стану та усунення особистісних переживань.

Лебедєва Валентина Омелянівна
Практикуючий, ведучий психолог

Кожен службовець будинку для людей похилого віку — це фахівець у своїй справі. Висококласні лікарі, що мають вищу освіту з предметів їхньої спеціалізації; відповідальні няні та доглядальниці, які мають досвід роботи в
професії. Весь штат співробітників освоює програми спеціальної підготовки, проходить курси
підвищення кваліфікації та тренінги професійного особистісного зростання.

 

Фахівцями розроблялися спеціальні методики, результати яких показали, що багато хвороб
не тільки сповільнили темпи свого розвитку, а й повністю перестали турбувати хворих.

Вартість проживання

Часто задавані питання

Харчування в приватному будинку для літніх людей – чотириразове або шестиразове. Всі страви розробляє шеф-кухар, причому всі мікроелементи в них – збалансовані. У меню обов’язково враховують побажання постояльців, їх особливості та дієту.

Приватний будинок для людей похилого віку розташований в тихій зоні, оточений прекрасним садом, в якому можна відпочити в будь-яку пору року. Неподалік розташована зручна транспортна розв’язка, родичі мають можливість швидко дістатися для відвідування.

Людям у похилому віці обов’язково потрібно дотримуватись режиму. Підйом у приватному хоспісі о 8:00, спати постояльці лягають о 22:00. За часом розписано час прийому їжі та ліків, виконання маніпуляцій, відпочинку. Але, якщо людина запізниться на сніданок чи обід – у цьому немає нічого страшного.

У державних будинках для людей похилого віку постояльці проживають за рахунок своєї пенсії та дотацій. Цього забезпечення недостатньо, тому часто умови проживання – не комфортні. У приватному хоспісі перебування повністю оплачують родичі.

У штаті приватного хоспісу – співробітники з медичною освітою, які мають досвід роботи з літніми людьми. Вони допомагають виконувати гігієнічні процедури, приймати їжу, роблять прибирання та цілодобово контролюють стан здоров’я.

Мінімальна вартість перебування – 300 гривень на добу. Вона включає проживання, харчування, мінімальну кількість послуг. Якщо постоялець хоче жити в окремій палаті – ціна зросте. Також платити доведеться більше, якщо потрібне додаткове обладнання та послуги.

У приватному будинку для людей похилого віку “Добре життя” ціни варіюються в залежності від кількості осіб, які проживають у номері. Вартість одномісного номера – від 18000 гривень на місяць, двомісного – від 15000, тримісного – від 12000, чотиримісного – від 10000, п’ятимісного – від 9000.

Термін перебування може бути різним. Деякі постояльці мешкають роками, спілкуються з однолітками, гуляють, займаються творчістю. Також можливе розміщення на невеликий термін, якщо родичам потрібно виїхати. Пацієнти можуть жити під час реабілітації, доки стан не буде кращим.