Як оформити людину в будинок для людей похилого віку в Україні?
Геріатричний пансіонат «Добре життя» – це спеціалізований заклад, де все пристосовано для проживання та реабілітації людей похилого віку. Комфортний побут, цікаве дозвілля та постійне перебування в соціумі – ось чому вашому літньому родичу буде комфортно у спеціалізованому центрі. Перед тим як оформити людину в будинок для людей похилого віку, потрібно розібратися, які документи для цього будуть потрібні, і як проходить процедура заселення.
Умови проживання
Дієздатні та здорові пансіонери «Доброго життя» живуть активно та цікаво. Вони дивляться фільми та серіали (телевізор у кожній кімнаті), спілкуються з приятелями та друзями, гуляють садом, відвідують концерти (виступають музиканти та дитячі колективи), читають книги та свіжу пресу. Літні люди грають у доміно, шашки та інші ігри, а також співають, малюють та танцюють. Хобі та захоплення вітаються! Цікаве дозвілля, повна соціалізація та якісний догляд – це ключові переваги проживання в будинку для літніх людей.
Літні люди, які проходять реабілітацію, по можливості роблять все те ж саме. Для лежачих хворих забезпечуються такі зручності:
- гігієнічне обслуговування (миття, зміна памперсів, лікування пролежнів);
- цілодобовий нагляд від кваліфікованих працівників;
- спеціальне приладдя (візок, ходунки та ін.);
- допомога у перевезенні хворих, паркані аналізів та супровід лікаря (уролог, психіатр, невролог).
Як оформити людину в будинок для людей похилого віку: список документів
Процедура оформлення проста і не займе багато вашого часу. Для цього знадобляться такі документи:
- виписка (для пацієнтів, які лежали у лікарні протягом останніх трьох місяців);
- довідка терапевта про те, що в будинку, де жила людина, не було інфекції;
- призначення лікаря (якщо постоялець у лікарні не був);
- поліс майбутнього мешканця центру;
- паспорт літньої людини та родича, на чиє ім’я буде укладено договір.
Порядок оформлення
Перед тим, як оформити людину в будинок для людей похилого віку в Україні, зателефонуйте в пансіонат або скористайтеся формою зворотного зв’язку та розкажіть менеджеру про ситуацію. Важливо не прогаяти жодної деталі, яка може бути важливою при догляді за постояльцем. Далі слід зібрати такі медичні документи та пройти обстеження:
- витяг з історії хвороби або медична картка;
- здати загальний аналіз крові;
- зробити флюорографію;
- здати аналіз на інфекційні захворювання (гепатит, ІПСШ та ін);
При поселенні гості обов’язково повинні мати при собі засоби індивідуальної гігієни, одяг на кожен день, одяг для сну, змінне взуття.
Співробітники центру ретельно стежать за фізичним та психологічним станом людей похилого віку. Звертайтесь, і у вашої близької людини знову з’явиться бажання жити! Поселення можливе у будь-який день та у будь-який час.