Пансіонат для інвалідів
Догляд за інвалідами – це відповідальна праця
Турбота про людей пенсійного віку належить кожному наступному поколінню. А якщо це люди з обмеженими можливостями, то уваги їм знадобиться вдвічі більше. На жаль, багато хто просто не готовий до того, з чим їм доведеться зіткнутися. Звідси незадоволеність власним життям, стреси, депресивні стани як у самих людей з обмеженими можливостями, так і у тих, хто піклується про них. Цілком природним є погіршення відносин між рідними людьми. Відсутність досвіду догляду за інвалідом може стати серйозною перепоною на шляху до реабілітації та набуття необхідних навичок для повноцінного життя. Через свій стан інваліди часто замикаються в собі, почуваються самотніми та незатребуваними, відчувають себе тягарем для своїх родичів. Родичі страждають від того, що не в змозі дати все, що вимагає догляду за людьми з обмеженими можливостями, а саме:
- високоякісного обслуговування;
- безперервної цілодобової уваги;
- добре організованого дозвілля.
Крім того, потрібно мати медичні навички:
- робити уколи;
- ставити крапельниці, клізми;
- вміти надавати першу медичну допомогу (наприклад, масаж серця чи дихання рота у рот).
Люди часто губляться і не знають, як реагувати на екстрену ситуацію, при цьому втрачаючи дорогоцінні секунди, здатні врятувати життя. Краще довірити догляд за старим інвалідом професіоналам.
Пансіонат для людей з обмеженими можливостями – це реальна допомога
У країнах Європи та Америки передача своїх родичів – інвалідів у такі організації, як:
- будинок для людей похилого віку для інвалідів;
- приватний пансіонат для інвалідів;
- цілодобовий санаторій;
- хоспіс для інвалідів
Вважається цілком нормальною та вітається самими людьми з обмеженими можливостями, у тому числі. В Україні, яка прагне стати частиною європейської спільноти, стереотипи щодо хоспісів стираються. У Києві та його околицях таких організацій набагато більше. Якість утримання хворих тут краща. Приватний пансіонат для інвалідів – це місце, де буде надано реальну допомогу.
Співробітники, які працюють у хоспісах – це спеціально навчені працівники з медичною освітою, здатні забезпечити пацієнтів, які там перебувають, кваліфікованою допомогою, атмосферою затишку, спілкуванням, що дуже важливо для людей похилого віку, які стикаються з проблемами соціального характеру щодня. Дотримуватись дієтичного меню, вести активний спосіб життя, підтримувати фізичну форму, своєчасний прийом ліків вони зможуть лише у закладах, подібних до цілодобових пансіонатів чи центрів з догляду за інвалідами. Спостереження двадцять чотири години на добу, функціональні ліжка та протипролежневі ортопедичні матраци, контроль прийому медикаментів, моніторинг стану, збалансоване харчування, реабілітаційні програми, регулярні огляди лікарів та лікувальна фізкультура – далеко не повний список, тих послуг, які тут. Індивідуальний підхід кожного пацієнта забезпечується з допомогою численного штату співробітників. Будь-коли можна відвідувати близьких. Інваліди-візочники, лежачі хворі, незрячі, літні після інсульту-все знайдуть тут затишок і тепло, таке необхідне відновлення.
Пансіонат для лежачих хворих.
При виборі санаторію потрібно керуватися вартістю змісту в ньому, яка залежить від спектру послуг, а також технічним забезпеченням і комп’ютеризацією. Але це не все, що потрібно знати: відгуки пацієнтів та їхніх рідних мають фундаментальне значення.